Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Eucerin sun extra lehke mleko spf50 150ml

Nalezeno:    5 produktů

EUCERIN SUN Extra lehké opalovací mléko SPF30 150ml

EUCERIN SUN Ext lehké ml na op. SPF 30 150ml Extra lehké mléko na opalování od společnosti Eucerin je vhodné k aplikaci po celém těle. Zaručí přirozeně opálenou pokožku a spolehlivě ochrání tělo před nepříznivým působením slunečních paprsků.

Eucerin Sun opalovací mléko Photoaging SPF50 150ml

EUCERIN SUN Mléko op. Photoaging SPF50 150ml EUCERIN SUN Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 50+ pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.

EUCERIN SUN Extra lehké mléko na opalování SPF 50+ 150ml

EUCERIN SUN Ext lehké ml na op. SPF 50+ 150ml_2018 Tělové mléko na opalování s vysokou UV ochranou a buněčnou ochranou. Toto mléko s velmi lehkou texturou se příjemně rychle vstřebává. Ideální pro normální pokožku.

Eucerin Sun opalovací mléko Photoaging SPF30 150ml

EUCERIN SUN Mléko op. Photoaging SPF30 150ml EUCERIN SUN Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30+ - pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.

EUCERIN SUN ext.lehké ml.na op.SPF 30 150ml

Eucerin Extra lehké mléko na opalování SPF 30 má velmi lehkou konzistenci, která se okamžitě vstřebává do pokožky. Poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením a je voděodolné. Toto rychle se vstřebávající mléko na opalování přináší moderní ochranu proti poškození pokožky v důsledku působení UV záření - vysoce účinný, fotostabilní systém UVA/UVB filtrů s filtrem Tinosorb S poskytuje spolehlivou ochranu proti spálení pokožky. Buněčná ochrana s licochalconem A (silný antioxidant) chrání kožní buňky před poškozením volnými radikály. Fluidní emulze tohoto mléka na opalování se snadno nanáší a vstřebává. Klinické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Extra lehkého mléka na o...