Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Euronova lampa s lupou

Nalezeno:    40 produktů

Pinzeta s lupou

Pinzeta se zabudovanou zvětšovací lupou, při jejímž použití nepotřebujete druhou ruku. Perfektní pomocník při vytahování třísek, trnů nebo žihadel a při detailní práci nebo stavbě modelů. Z odolného plastu a nerezové oceli. Délka 9,5 cm.

Lampa

Lampa s nohou s károvým vzorem a s látkovým stínidlem. Dokonale osvítí každý kout vašeho domova. Keramická. Měří 13x28v cm.

Lampa

Lampa s nohou se vzorem připomínajícím klubíčko vlny, s látkovým stínidlem. Dokonale osvítí každý kout vašeho domova. Keramická. Měří 13x28v cm.

Laboratorní lampa Manutan Vulture s čtvercovou lupou, 18 W

Laboratorní lampa na podstavci s obdélníkovým objektivem. Polohovatelná a otočná o 360° díky otočným kloubům. Čočka lupy má 3 dioptrie (zvětšení 1,75x). Rozměry objektivu (š x d) jsou 15,75 x 19 cm. Rozměry podstavy jsou 34 x 25 cm.

Profesionální LED stolní lampa Promed LTM 30 s lupou

Kompaktní stolní Led lampa pro vaše pracoviště, vaši dílnu, čtení a mnohem více. Ergonomický design německá kvalita.

Laboratorní lampa Manutan Buzzard s čtvercovou lupou, 18 W

Laboratorní lampa s obdélníkovým objektivem a dvěma nízkoenergetickými žárovkami. Polohovatelná a otočná o 360° díky otočným kloubům. Připevnění k desce stolu svorkou, která je součástí lampy. Čočka lupy má 3 dioptrie (zvětšení 1,75x). Rozměry objektivu (š x d) jsou 15,75 x 19 cm. Rozpětí svorky je 70 mm.

Laboratorní lampa Manutan Heron s kruhovou lupou, 22 W

Laboratorní lampa na podstavci se zářivkou a kruhovým objektivem. Polohovatelná a otočná o 360° díky otočným kloubům. Čočka lupy má 3 dioptrie (zvětšení 1,75x). Průměr objektivu je 12,7 cm. Rozměry podstavy jsou 34 x 25 cm.

Laboratorní lampa Manutan Jay s kruhovou lupou, 22 W

Laboratorní lampa se zářivkou a kruhovým objektivem. Polohovatelná a otočná o 360° díky otočným kloubům. Připevnění k desce stolu svorkou, která je součástí lampy. Čočka lupy má 3 dioptrie (zvětšení 1,75x). Průměr objektivu je 12,7 cm. Rozpětí svorky je 70 mm.

Lampa so zväčšovacou lupou 5dpi BN-205

Lampa je ideálním zařízením do kadeřnictví a salonů krásy. Práce s ní je úplet komfortní.

Kosmetická lampa s lupou SilverFox 1001A - 3 dioptrie + DÁREK ZDARMA

Kosmetická lampa s lupou může být používána v široké škále oborů - tetování, kosmetika, permanentní make-upy a ostatní obory. Tím, že použijete funkci lupy pro zvětšení a zkoumání povrchu kůže, můžete vnímat každou malou změnu pokožky. Slouží pro dosažení včasné detekce, a díky včasné léčbě, můžete udržovat pleť hladkou, jemnou a pružnou. Vlastnosti: - 3 dioptrie - studené světlo - kosmetická lampa s lupou - lze používat v široké škále oborů - tetování, kosmetika, permanentní m...

Stolní lampa

Stolní lampa s květem je elegantní a velmi dekorativní. S kruhovým podstavcem, nožka s květem jsou z kovu a stínítko z tkaniny s kovovou kostrou. 220 V, 40 W. Kabel je dlouhý 90 cm. Měří cca průměr 20x33v cm.

Lampa Svět

Stolní lampa Svět ve tvaru globusu s 9 LED žárovkami s teplým bílým světlem. Na 3 baterie AAA (nejsou dodávány). Kovová. Měří 25x27v cm.

Stolní lampa

Stolní lampa je elegantní a zdobná, s látkovým stínidlem a kovovou kostrou s krásným vyřezáváním. Noha je keramická a stejně zdobená jako stínidlo. S vypínačem. Napětí 220V. Výkon 40W. Délka kabelu 90 cm. Hodí se na žárovky E14, žárovka není dodávána. Měří 13x27v cm.

Stolní lampa

Stolní lampa s látkovým stínidlem. Dokonale prozáří každý temný koutek. Keramická. Měří 23x29v cm.

Stolní lampa

Stolní lampa s látkovým stínidlem a nohou, která tvarem připomíná mořskou mušli. Dokonale prozáří každý temný koutek. Keramická. Měří 18x11x33v cm.

-->