Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Eva pilarova eva flac

Nalezeno:    345 produktů

Eva Pilarová – Eva FLAC

Digitální verze 2LP kompilace "Eva" z roku 1986, nyní již kompletní, i s původně neautorizovanou skladbou Světla ramp (Limelight).

Eva Pilarová – Eva FLAC

Noc je příliš krátká (Hacia donde) - píseň jsme museli znepřístupnit, neboť po několika letech našich žádostí o autorizaci orig. nakladatel zakázal používat českou verzi.

Eva Pilarová – Eva + bonusy FLAC

Z původního LP 0 13 0490 vydaného Supraphonem v roce 1969 bohužel musely být odebrány dvě neautorizované skladby: Já se jednou vrátím (One Day Soon) a Když mě opustíš (Ne me quitte pas). Jejich originální nakladatelé nesouhlasí s českou verzí písně. I proto byl původní titul obohacen o několik bonusových tracků.

Eva Pilarová – Proměny FLAC

Trojalbum s tím nejpodstatnějším, co Eva Pilarová za skvělou kariéru nazpívala! Vstupní téma Co je to láska předznamenává důležité období Semaforu, zde dokumentované řadou songů, včetně těch z filmu Kdyby tisíc klarinetů. Druhá polovina šedesátých let je pokračováním mimořádných hitových úspěchů, ať už s Waldemarem Matuškou, Jaromírem Mayerem či sólově. Muzikálové melodie z Divotvorného hrnce, ale i české verze S. Gainsbourga nebo J. Brela, Cole Porter či výtečné skladby "Bobana" Ondráčka (Rekviem), to všechno tu spisovatelem Škvoreckým oslavovaná "FitzPilarka" stihla. Druhé album je stejně pestré: Sekáči jdou, Rodeo nebo Já do hry dávám víc, ale také písně z muzikálu West Side Story. O slo...

Eva Pilarová: Proměny - Eva Pilarová

Trojalbum s tím nejpodstatnějším, co Eva Pilarová za skvělou kariéru nazpívala! Vstupní téma Co je to láska předznamenává důležité období Semaforu, zde dokumentované řadou songů, včetně těch z filmu Kdyby tisíc klarinetů. Druhá polovina šedesátých let je pokračováním mimořádných hitových úspěchů, ať už s Waldemarem Matuškou, Jaromírem Mayerem či sólově. Muzikálové melodie z Divotvorného hrnce, ale i české verze S. Gainsbourga nebo J. Brela, Cole Porter či výtečné skladby „Bobana“ Ondráčka (Rekviem), to všechno tu spisovatelem Škvoreckým oslavovaná „FitzPilarka“ stihla. Druhé CD je stejně pestr Eva Pilarová: Proměny - Eva Pilarová od authora Eva Pilarová a nakladatelství za skvělé ceny na e...

Eva Pilarová: Pilarka a přátelé - Eva Pilarová

Eva Pilarová vydává po pěti letech nové album s názvem "Pilarka a přátelé". Album obsahuje celkem dvanáct skladeb. Poprvé v historii Eva přezpívala duet s Karlem Gottem "Dotýkat se hvězd" a to po 54 letech a opět právě s ním. Dalším takovým duetem je skladba "Rozhoupej zvony" s Alešem Cibulkou, který původně Eva nazpívala s Jaromírem Mayerem v roce 1969. Novinkou je zde duet "Montiho čardáš" s Vojtou Dykem, duety "Pták Fénix" s Josefem Voltrem, "Řeka" s Tomášem Ringelem, duet "Tak zpívej dál" s tanečníkem Janem Onderem a velkým překvapením je i skladba "Brno" s rapperem El Nino, kde si Eva zav Eva Pilarová: Pilarka a přátelé - Eva Pilarová od authora Eva Pilarová a nakladatelství za skvělé...

Eva Pilarová – Eva MP3

Digitální verze 2LP kompilace "Eva" z roku 1986, nyní již kompletní, i s původně neautorizovanou skladbou Světla ramp (Limelight).

Eva Pilarová – Eva MP3

Noc je příliš krátká (Hacia donde) - píseň jsme museli znepřístupnit, neboť po několika letech našich žádostí o autorizaci orig. nakladatel zakázal používat českou verzi.

Eva Pilarová – Noc a den FLAC

Původní audio kazeta 1923 0394 "Eva Pilarová Noc a den" byla v Supraphonu vydána v roce 1982 - nyní titul vychází poprvé digitálně, bohužel ale ochuzen oproti původní sestavě o následující tři skladby, jejichž české verze originální nakladatelé neautorizovali: Jen mě nelituj (Rock'n'roll Suicide) - DENIED Já jdu jen tak s písní (I Believe In Music) - DENIED Zázrak je žít (Mother) - DENIED Pozn. vydavatele: Na původní kazetě byl chybně uveden u snímku Tam za vodou v rákosí jako doprovod Karel Vlach se svým orchestrem. Správně jde ale o Václava Hybše se svým orchestrem a snímek původně nahraný pro společné LP Evy Pilarové a Waldemara Matušky Láska nebeská. Ověřili jsme, opravili tuto letito...

Eva Pilarová – Pohlazení po duši FLAC

CD titul Evy Pilarové POHLAZENÍ NA DUŠI vydal Bonton v roce 1992. Nyní posíláme tento titul i do digitálních obchodů, bohužel ale bez neautorizovatelných snímků Můj stesk (Rhythm Divine) a Hej, to jsem já (You Were There). Jejich orig. nakladatelé nesouhlasí s použitím české verze.

Eva Pilarová – Singly (1960-1969) FLAC

Titul určený pouze pro digitální obchody je sestaven ze singlů zpěvačky EVY PILAROVÉ (*9.8.1939) z let 1960-1969. Pokud fanouškům Evy Pilarové některé singlové nahrávky z tohoto období na digitálním albu "Singly (1960-1969)" chybí, je to proto, že na ně nemá Supraphon práva nebo jsou neautorizované (např. píseň Nejsem smutná (Come And Get Me), jejíž český text původní nakladatel zakázal používat).