Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Eveline rasenka celebrity 8 ml

Nalezeno:    6 produktů

Eveline Volume Celebrity řasenka 8 ml

Eveline Volume Celebrity řasenka 8 ml Řasenka v kombinaci se sérem pro obnovu řas dodá očím extrémní délku, ohromující objem a neuvěřitelnou hustotu řas. Dokonale tvarovaný kartáček přesně odděluje, opticky prodlužuje a neslepuje řasy. Výsledek je viditelný již po první použití, a s každou další aplikací se efekt násobí.

Eveline Volume Celebrity řasenka 8 ml

Volume Celebrity řasenka 8ml Řasenka v kombinaci se sérem pro obnovu řas dodá očím extrémní délku, ohromující objem a neuvěřitelnou hustotu řas. Dokonale tvarovaný kartáček přesně odděluje, opticky prodlužuje a neslepuje řasy. Výsledek je viditelný již po první použití, a s každou další aplikací se efekt násobí.

Eveline Volume Celebrities řasenka pro objem Deep Black 7 ml

Řasenka v kombinaci se sérem pro obnovu řas VOLUME CELEBRITY dodá vašim očím extrémní délku, ohromující objem a neuvěřitelnou hustotu řas.

Eveline Cosmetics Volume Celebrities řasenka pro objem odstín Deep Black 9 ml

Získejte řasy celebrity! Eveline Cosmetics Volume Celebrities řasenka pro objem v sobě kombinuje bohatou maskaru a regenerační sérum.  Řasám dodává extrémní délku, bohaté zahuštění a oslnivý objem, ale současně pečuje i o jejich pružnost a hustotu, která trvá. Minerální látky a karnaubský vosk z brazilských palem podporují růst zdravých a krásných řas, které jsou odolnější proti lámání a vypadávání. D-panthenol zlepšuje jejich strukturu, čímž řasy posiluje a dodává jim viditelnou hustotu.Eveline Cosmetics Volume Celebrities řasenka pro objem má s...

Gosh Join the Hype Gift Set Dárková sada řasenka + gel na obočí 2v1

1. Gosh Brow Lift Gel  Ať už je vaše obočí nepoddajné či řídké, efekt laminace zlepší jeho vzhled. Gel na obočí s kartáčkem 2 v 1 Gosh Brow Lift vám umožní provést proces pozvednutí, uhlazení a zafixování jednotlivých chloupků obočí v pohodlí vašeho domova. Během pár minut vytvoří iluzi delších, rychle rostoucích chloupků, a pomůže tak buď zamask...