Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fakopa venkovni elektricky zaric beth

Nalezeno:    3 produkty

FaKOPA BETA - venkovní tepelný zářič Kayleigh

Venkovní elektrický zářič BETA je založený na principu infračerveného záření. Topení zahřívá hlavně osoby, objekty a ne vzduch. Příjemné zahřátí během pár vteřin. Velmi nízké provozní náklady ve srovnání s plynovými zářiči. Při plném výkonu cca 5 Kč / 1 hod . Výkon 1000W. Úsporné LED diodové osvětlení. Vysoká účinnost a bezhlučný provoz. Optimální umístění zářiče ve výšce 180 cm. NOVINKA pro rok 2019.

FaKOPA SIRIUS - venkovní tepelný zářič Trinidad

Venkovní elektrický zářič SIRIUS je založený na principu infračerveného záření. Povrchová úprava z leštěného hliníku. Topení zahřívá hlavně osoby, objekty a ne vzduch. Příjemné zahřátí během pár vteřin. Velmi nízké provozní náklady ve srovnání s plynovými zářiči. Při plném výkonu 2000 W cca 10 Kč / 1 hod . Dvouhlavový stojanový zářič s výkonem 1000-2000W s dálkovým ovladačem. Úsporné LED diodové osvětlení. Možná regulace výšky od 165-220cm. Moderní design. Vysoká účinnost a bezhlučný provoz. NOVINKA pro rok 2019....

FaKOPA Venkovní infrazářič Alma

Venkovní elektrický zářič KAPPA je založený na principu infračerveného záření. Topení zahřívá hlavně osoby, objekty a ne vzduch. Příjemné zahřátí během pár vteřin. Velmi nízké provozní náklady ve srovnání s plynovými zářiči. Při plném výkonu cca 8 Kč / 1 hod . Výkon 1500W. Reproduktor s funkcí BLUETOOTH. Úsporné LED diodové osvětlení. Moderní design. Vysoká účinnost a bezhlučný provoz. NOVINKA pro rok 2019.

Podobné fráze: