Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Femiflavon forte 60 tablet

Nalezeno:    91 produktů

Femiflavon forte 60 tablet

Femiflavon forte tbl.60 Femiflavon forte poskytuje komplexní péči o ženu středního věku v období menopauzy. Všechny složky přípravku se vzájemně doplňují a jsou čistě přírodního původu (bez syntetického hormonu). Nebyly prokázány žádné vedlejší negativní účinky, nezpůsobuje přibírání na váze a působí bez rizika poškození procesů v organismu.

FAVEA Femiflavon forte 60 tablet

Komplexní péče čistě přírodního původu pro ženy v období menopauzy.

Femiflavon forte tbl.60

Femiflavon Forte představuje komplexní péči o ženu středního věku. Produkt obsahuje extrakt z červeného jetele a jerlínu japonského. Jetel červený přispívá k menopauzálnímu komfortu, normálnímu stavu kostí a normální činnosti srdce. Balení obsahuje 60 tablet. Produkt není určen pro děti. Opatrnosti je třeba dbát u hormonálních poruch, při zhoubných novotvarech nebo při užívání léků s obsahem hormonálních látek.

Magnolie forte 60 tablet

Magnolie forte tbl.60 Magnolie forte je doplněk stravy vhodný při mírné úzkosti, nervozitě, rozladěnosti nebo smutku.

Decolen Forte 60 tablet

Decolen Forte tbl.60 Pro pevná a krásná ňadra - Decolen Forte je přípravek na přírodní bázi, jehož složky jsou pečlivě vybrány a sestaveny pro všechny ženy, které chtějí komplexně pečovat o svá prsa bez chirurgických zákroků.

Menoflavon Forte 60 tablet

Menaflavon Forte je doplněk starvy určený pro ženy v období přechodu. Obsahuje standardizovaný extrakt z červeného jetele, který obsahuje kromě genisteinu a daidzeinu ještě další isoflavony (biochanin A a formononetin). Isoflavony jsou strukturálně podobné ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Červený jetel má pozitivní vliv na cévní systém, kosti a také přispívá k menopauzálnímu komfortu. Balení obsahuje 60 tobolek. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

DECOLEN Forte 60 tablet

Decolen Forte je sestaven pro všechny ženy, které chtějí komplexně pečovat o svá prsa bez chirurgických zákroků.

Naturvita Zinek Forte 60 tablet

Zinek Forte tbl.60 Zinek Forte je doplněk stravy s vitamínem B6 a zinkem.

Naturvita Selen Forte 60 tablet

Selen Forte tbl.60 Doplněk stravy se selenem a vitamínem E.

Pancreolan forte 6000U 60 tablet

Pancreolan forte 6000U tbl.ent.60 Pancreolan Forte obsahuje trávicí enzymy, jejichž tvorba a uvolňování vázne v důsledku onemocnění slinivky břišní. Štěpí tuky, cukry a bílkoviny v přijaté potravě, a tím zlepšuje trávení. Je vhodný k léčbě děti od 3 let mladistvých a dospělých.

Ocuvite LUTEIN forte 60 tablet

Ocuvite LUTEIN forte tbl.60 Doplněk stravy s obsahem luteinu, zeaxantinu, vitamínů a zinku pro výživu očí ve zvýhodněném balení.

NATURVITA Zinek forte 60 tablet

Zinek Forte působí v lidském těle v řadě funkcí: přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a normální plodnosti.

NATURVITA Selen Forte 60 tablet

Selen Forte přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy a k udržení normálního stavu vlasů a nehtů.

-->