Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Finlandia vodka 0 5l

Nalezeno:    72 produktů

Vodka Finlandia 0,7l 40% GB + Placatka (8595682604827)

Vodka ječmenná, země původu Finsko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Potrpíte si na čisté chuti vodky? Dali byste si ji nejraději v klidu doma? Pokud ano, měli byste vyzkoušet vodku Finlandia. Druhem patří mezi ječmenové typy, které si díky své chuti vaši přízeň zaručeně získají. Vodka Vodka Finlandia 0,7l 40% GB + Placatka má recepturu pocházející ze země, kterou je Finsko. Při výrobě takových vodek posloužila čistá pramenitá voda z ledovců, která má zásluhu na jemné chuti. Tuto můžete očekávat v lahvi s objemem 0,7 l. Ve svém složení obsahuje 40 % alkoholu. Rádi jistě budete i za to, že je tato vodka přichystána v dárkovém balení. Můžete ji tak ...

Finlandia Vodka + 2 skleničky, Gift box, 40%, 0,7l

Dárkové balení obsahuje 1ks Finlandia 0,7l + 2 ks skleniček Finská vodka Finlandia patří mezi nejčistší a nejdokonalejší vodky na světě. Vyrábí se z přírodně filtrované ledovcové vody a šestiřadého ječmene, který dokonale uzrává v arktickém létě. Tato vodka je mrazivě průzračná a sametově čistá. Zajímavostí je, že suroviny použité k výrobě musí pocházet pouze z Finska.

Finlandia Vodka 0,7l 40% + 2x sklo GB (8594058184666)

Vodka obilná, země původu Finsko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.  Vodka Finlandia 700 Ml 40% + 2× sklo Finlandia je dokonale vyvážená ječmenná vodka, ktera si vás získá svou jedinečnou jemností. Vysoce kvalitní přírodní suroviny, spolu s více než 200 destilačními kroky pod dohledem mistrů destilérů, umožní vznik této legendární finské vodky. Toto balení obsahuje vedle lahve také 2 originální sklenice. Kvalitní finský ječmenPro výrobu ječmenné vodky Finlandia je využíván vysoce kvalitní finský ječmen, zrající na finském půlnočním slunci. V letním období zde slunce nezapadá po dobu 72 dní, díky čemuž ...

Vodka 42 0,5l

Blend 42 Vodka se stala první a také jedinou blendovanou vodkou na českém trhu. Blendováním se smíchaly 3 různé tři kvalitní lihy – melasový, vinný a obilný. Ideální teplota je - 7°C, k určení dopomůže TERMOBOD, který se nachází přímo na láhvi. Bílá číslice v červeném políčku zmodrá.

Stolichnaya vodka, 40%, 0,5l

Vodka Stolichnaya je jedna z autentických ruských vodek, které jsou vyráběny podle tradičních ruských receptur. Původ této vodky se datuje do 15. století. Pro výrobu se používají jen ty nejlepší přírodní ingredience.

Finlandia 40% 0,7l

Jemná, dokonale vyvážená průzračná vodka vyrobená pouze z přírodních surovin, ledovcové pramenité vody a nejlepšího šestiřadého ječmene. Finlandia vodka je jedna z nejjemnějších vodek na světě. Je jemná díky své výrobě a ingrediencím, ze kterých se rodí.

Pražská Vodka 37,5% 0,5l

Původní česká obilná vodka. Špičkovou kvalitu této vodky zajišťuje použití obilného lihu vyráběného z pečlivě vybraných zrn podle tradičního výrobního procesu. Pro Pražskou vodku je to výhradně obilný líh v kvalitě „velejemný“ (nejvyšší kvalita). Obilná zrna jako primární surovina pro destilaci dodávají produktu charakteristickou lahodnou chuť a vůni.

Vodka Finlandia Coconut 0,7l 37,5% + 2xsklo dárkové balení

Vodka Finlandia Coconut 0,7l 37,5% + 2xsklo dárkové balení

Finlandia 0,7 l

Finská vodka Finlandia patří mezi nejčistší a nejdokonalejší vodky na světě. Vyrábí se z přírodně filtrované ledovcové vody a šestiřadého ječmene, který dokonale uzrává v arktickém létě. Tato vodka je mrazivě průzračná a sametově čistá. Zajímavostí je, že suroviny použité k výrobě musí pocházet pouze z Finska.

Finlandia 0,05 l

Finská vodka Finlandia patří mezi nejčistší a nejdokonalejší vodky na světě. Vyrábí se z přírodně filtrované ledovcové vody a šestiřadého ječmene, který dokonale uzrává v arktickém létě. Tato vodka je mrazivě průzračná a sametově čistá. Zajímavostí je, že suroviny použité k výrobě musí pocházet pouze z Finska.

-->