Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Flector ep gel

Nalezeno:    8 produktů

FLECTOR EP GEL 1X60GM Gel

Pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach.

Flector EP Gel dermální gel 60g

Flector EP Gel drm.gel 1x60g Používá se k místní léčbě bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem u dospělých a dospívajících od 14 let. Flector EP gel působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a zmírňuje bolest.

Flector EP Gel dermální gel 100g

Flector EP Gel drm.gel 1x100g Obsahuje léčivou látku diklofenak epolamin. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé přípravky (NSAID) a je určen k místnímu podání, tj. aplikuje se na kůži v místě postižení. Při zevním použití proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest.

Flector EP Gel drm.gel.1x100g

Pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach.

FLECTOR EP 10MG/G gel 60G

FLECTOR EP gel je určen k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů pohybového ústrojí s projevy otoku či zánětu, jako je pohmoždění kloubů, svalů, zánět šlach horních nebo dolních končetin a k léčbě bolesti zad. Přípravek proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest.

FLECTOR EP 10MG/G gel 100G

Flector Ep vám pomůže při bolestech pohybového ústrojí jako je pohmoždění kloubů, svalů, zánětu šlach či bolesti zad. Skladem ve více než 150 lékárnách.

-->