Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Flexible menuboard a3

Nalezeno:    23 produktů

Flexible Menuboard A3

Patentovaný systém Flexible Menuboard s pevnou výškou a rámem A3 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible teleskop Menuboard A3

Patentovaný systém Flexible Menuboard se stavitelnou výškou a rámem A3 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible LED Menuboard A3

Patentovaný systém Flexible Menuboard s pevnou výškou a prosvětleným LED rámem A3 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible teleskop LED Menuboard A3

Patentovaný systém Flexible Menuboard se stavitelnou výškou a prosvětleným LED rámem A3 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible Menuboard A4

Patentovaný systém Flexible Menuboard s pevnou výškou a rámem A4 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible teleskop Menuboard A4

Patentovaný systém Flexible Menuboard se stavitelnou výškou a rámem A4 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible LED Menuboard A4

Patentovaný systém Flexible Menuboard s pevnou výškou a prosvětleným LED rámem A4 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu:

Flexible teleskop LED Menuboard A4

Patentovaný systém Flexible Menuboard se stavitelnou výškou a prosvětleným LED rámem A4 Multifunkční ohebný kloub uchycení rámu dovoluje mnoho variací poloh rámečku, ať je to úhel sklonu tak i natočení do horizontální i vertikální polohy. V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s prosvětleným LED rámečkem. Dále rozděleno na varianty s výsuvnou teleskopickou nohou, nebo s fixní základnou. Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.Videoukázka produktu: