Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Folie na honor holly

Nalezeno:    287 produktů

Ochranná fólie Honor View 20 - originál

Čistý displej bez škrábanců Chraňte svůj displej před poškrábáním, aniž by se zhoršily funkce dotykového ovládání. Využívejte dokonalou ochrannou fólii, která udrží displej vašeho telefonu stále jako nový. Snadné a rychlé aplikování Ochrannou fólii lze uchytit snadno a rychle. Očistěte displej pomocí hadříku z mikrovlákna a samolepky a potom odlepte krycí fólii na zadní straně. Nalepte ochrannou fólii na displej a vytlačte ven vzduchové bublinky. Vlastnosti: • Vysoká propustnost • Vynikající zachování barev • Odolnost a trvanlivost při vysokých teplotách a vlhkosti Kompatibilita: • Honor V20

Ochranná fólie na mobil Honor 9S

Ochranná fólie na mobil Honor 9S chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je průhledná, tenká a poskytuje ochranu displeje Honor 9S.

Ochranná fólie na mobil Honor 9X

Ochranná fólie na mobil Honor 9X chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 9X. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 8X

Ochranná fólie na mobil Honor 8X chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 8X. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 8A

Ochranná fólie na mobil Honor 8A chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 8A. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 7A

Ochranná fólie na mobil Honor 7A chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 7A. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 7S

Ochranná fólie na mobil Honor 7S chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 7S. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 6A

Ochranná fólie na mobil Honor 6A chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 6A. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 7X

Ochranná fólie na mobil Honor 7X chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 7X. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 9 Lite

Ochranná fólie na mobil Honor 9 Lite chrání displej před poškrábáním a odřením. Ochranná fólie je 100% průhledná, extrémně tenká a poskytuje dostatečnou ochranu displeje telefonu Honor 9 Lite. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Ochranná fólie na mobil Honor 9X Pro

Ochranná fólie na mobil Honor 9X Pro chrání displej před poškrábáním. Ochranná fólie je průhledná a extrémně tenká. Velmi snadná aplikace a nízká cena.

Screenshield™ HUAWEI Honor 9 folie na displej

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu HUAWEI Honor 9 v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie.

Screenshield HUAWEI Honor 20 folie na displej

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu HUAWEI Honor 20 v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie.

Screenshield HUAWEI Honor 20 folie na displej

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu HUAWEI Honor 20 v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie.

Screenshield HUAWEI Honor 8S folie na displej

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu HUAWEI Honor 8S v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie.

-->