Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fontana do bytu

Nalezeno:    30 produktů

Philippi vnitřní fontána Spring

Voda, která Vám do života vnese klid. Dekorativní fontány, přinášejí uklidnění, okouzlení a lásku po celá staletí, proč si ji nedopřát i ve svém životě? Fontána Philippi nebude ve Vašem domě působit kýčovitě, právě naopak, domácí fontána SPRING zanechává prostor pro kreativitu. Určete si sami, jak má voda ve fontáně téct, hlučněji jako zuřivá řeka, nebo potichu jako klidná říčky. Vyberte si podle své nálady, pomocí přeskupení leštěných říčních kamenů ve fontáně a přižijte klidný nebo produktivní den. Fontána Philippi SPRING Vám zpestří každý den a stane se nevšedním, umělecky zpracovaným doplňkem Vašeho bytu, který budou obdivovat všichni Vaši hosté. Vlastnosti vnitřní fontány Philippi Spri...

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Les

Elegantní vysoká umělá průtoková fontána z polyresinu. Vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Brána

Malá umělá průtoková fontána z polyresinu osvětlena LED diodou. Vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Jeskyně

Malá umělá průtoková fontána z polyresinu, věrně imitující pískovcové skály. Vhodná jak do bytu tak do zahrady. LED osvětlení.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Závětří

Malá umělá průtoková fontána z polyresinu, věrně imitující kameny naskládané na sobě, kterými protéká voda. Vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Kašna

Větší umělá průtoková fontána z polyresinu v atraktivním designovém provedení. Je osvětlena LED diodou a je vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Svícen

Větší umělá průtoková fontána z polyresinu v atraktivním designovém provedení ve tvaru svíce. Je osvětlena LED diodou a je vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Studánka

Rozměrnější průtoková fontána z polyresinu. Díky věrné imitaci přírodních materiálů, je možné ji umístit jak na zahradu, tak i do bytu.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Rokle

Velká umělá fontána z polyresinu. Díky věrné imitaci přírodních materiálů, je možné ji umístit jak na zahradu, tak i do bytu.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Soudek

Větší umělá průtoková fontána z polyresinu v atraktivním designovém provedení ve tvaru misky se sudem. Je osvětlena LED diodou a je vhodná jak do bytu tak do zahrady.

Nero Trade Interiérová a zahradní fontána Valoun

Středně velká průtoková fontána z umělého polyresinu, která díky věrnému zpracování perfektně imituje přírodní materiály a můžete ji tak umístit jak na zahradu, tak i do bytu.

Blumfeldt Squarius, zahradní fontána, pumpa 12 W, IPX8, pozinkovaná,

Jednoduše vypnout a nasávat novou energii: zahradní fontána Blumfeldt Squarius je zurčící pramen nové energie a zahradu, balkon či byt promění na místo uvolnění. Voda se z vrchní části jemně vylévá přes několik kaskády a potěší jemným šplouchání. Fontána Squarius zhotovená z pozinkovaného kovu přitom není pouze mimořádně masivní a odolná, ale klamně vzbuzuje dojem, že se díváte na fontánu z opravdové mosazi. Aby se vodní hra nikdy neunavila, pumpa s výkonem 12 W zajistí neustálou cirkulaci vody. Díky extra dlouhému síťovému kabelu s délkou 10 m je možné zahradní fontánu volně umístit, všude si najde perfektní místo. Přináší odpočinek do zahrady i bytu: zahradní fontána Squarius od spole...

Blumfeldt Waterplant, zahradní fontána s květináčem, pozinkovaný kov, 16 W

Jednoduše vypnout a nasávat novou energii: zahradní fontána Blumfeldt Waterplaan je zurčící pramen nové energie a zahradu, balkon či byt promění na místo uvolnění. Voda osvětlená 50 cm dlouhou LED světelnou lištou zurčí stékající v neustálém proudu a postará se o meditativní uvolnění. Fontána Waterplaan zhotovená z pozinkovaného kovu je přitom mimořádně masivní a odolná. Aby se vodní hra nikdy neunavila, pumpa s výkonem 16 W zajistí neustálou cirkulaci vody. Díky extra dlouhému síťovému kabelu s délkou 10 m je možné zahradní fontánu volně umístit, všude si najde perfektní místo. Mimořádný highlight je květináč pěkného tvaru, který do každé domácnosti přináší dodatečnou eleganci. Přináší...

Blumfeldt Trumpet Flow, zahradní fontána, pumpa 8 W, pozinkovaný kov, LEDky

Jednoduše vypnout a nasávat novou energii: zahradní fontána Blumfeldt Trumpet Flow je zurčící pramen nové energie a zahradu, balkon či byt promění na místo uvolnění. Voda osvětlená čtyřmi LEDkami zurčí ve dvou fontánkách, které se vylévají z otvorů na koncích do spodní nádoby a odtud opět nahoru. Tento Loopflow Concept potřebuje pouze malé množství proudu a je mimořádně účinný. Svým pěkným a jasným designem přináší zahradní fontána Trumpet Flow mimořádnou eleganci do každé domácnosti a všude upoutá pozornost. Zahradní fontána vyrobená z pozinkovaného kovu je přitom mimořádně masivní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Aby se vodní hra nikdy neunavila, pumpa s výkonem 8 W zajistí neustál...

Blumfeldt Floreal, zahradní fontána, polyresin, 6 W, romantický design, vzhled kamene

Zahradní fontána Blumfeldt Floreal vnáší do zahrady, na balkon či do bytu nádech romantiky. Jemně prýštící voda a okouzlující vzhled kamene vykouzlí na každém místě útočiště oddechu. Z vrcholu, který připomíná květní poupě, voda protéká přes napodobeniny okvětních listů do hlavní nádrže s průměrem 51 cm. Díky použitému materiálu, polyresinu, není fontána pouze optickým highlightem, ale je také mrazuvzdorná a mimořádně odolná. Přes její relativně nízké hmotnosti si i při větrném počasí udrží stabilitu. V bytě má kromě uvolňujícího efektu ještě dodatečné pozitivní působení na zdraví: automaticky zvlhčuje vzduch, zlepšuje klima v místnosti a umožňuje osvěžující nádech. Výkonná pumpa udržuj...