Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Game of thrones jon snow

Nalezeno:    94 produktů

POP! Vinyl: Game of Thrones: Jon Snow

Originální sběratelská figurka POP! Vinyl: Game of Thrones: Jon Snow. Pro všechny fanoušky seriálu Game of Thrones. Jedná se oficiálně licencovaný produkt.

Game of Thrones: Jon Snow - figurka (761568002423)

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 20 cm, znáte z Hra o trůny Figurka inspirovaná seriálem Game of Thrones zobrazuje postavu Jon Snow během Bitvy bastardů. Figurka je velmi autentická a propracovaná do detailů. Detailně je zpracovaná postava Jona držícího svůj meč k útoku. Figurka je vyrobena z plastu. Klíčové vlastnosti figurky Game of Thrones: Jon SnowFigurka pro fanoušky seriálu Game of ThronesZobrazuje postavu Jon Snow držící svůj mečFigurka Jon Snow je vyrobena z plastuJe vhodná pro kluky i holkyVýška figurky:20 cm

Funko POP! Game of Thrones - Jon Snow

Funko Pop - sběratelské figurky napříč filmem, seriály, hudbou, videohrami, popkulturou je to, co ve své sbírce nejvíc chceš. Materiál: vinyl Rozměry: 9 cm na výšku

Pyramid International Pohlednice Game of Thrones - Jon Snow

Skvělý pohled pro všechny obdivovatele a ctitelky Jona Snowa z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Pyramid International Plakát Game of Thrones - Jon Snow

Plakát s hrdinou oblíbené série Game of Thrones - Hra o trůny. Oficiálně licencováno, rozměry: 61 x 91 cm.

Figurka Game of Thrones - Jon Snow Funko Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku Jona Snowa z americké fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny. Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Funko Figurka Game of Thrones - Jon Snow 5-Star

Balení obsahuje vinylové figurky Jona Snowa a jeho zlovlka Ducha z oblíbené fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny. Figurka je ze sběratelské série 5-Star a je balena ve stylové průhledné krabici.

Figurka Game of Thrones - Jon Snow (zjizvený) Funko Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku zjizveného Jona Snowa s mečem, postavy z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Figurka je v provedení sběratelské série Funko Pop! a je balená ve stylové průhledné krabici.

Dark Horse Comics Figurka Game of Thrones - Jon Snow Deluxe

Jon Snow sice na začátku nic nevěděl, ale vše naštěstí dozvěděl. Nyní před vámi hrdě stojí oděn do královské zbroje se znakem rodu Starků, svírající jílec svého Dlouhého drápu. Při pohledu do jeho očí máte pocit, že část královské krve koluje i ve Vás. Detailně zpracovaná figurka Jona Snowa z oblíbeného seriálu na motivy velmi silných svazků spisovatele George R. R. Martina - Hra o trůny (Game of Thrones)

McFarlane Toys Figurka Game of Thrones - Jon Snow, 18 cm

Přímo z oblíbeného fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny k vám míří tato skvělá sběratelská figurka Jona Snowa. Figurka je dodávána s příslušenstvím a podstavcem.

Funko Figurka POP Game of Thrones: Jon Snow (Beyond the Wall)

Figurka POP Game of Thrones: Jon Snow (Beyond the Wall) výška figurky: 10 cm sběratelská krabička obsahující figurku Funk POP Game of Thrones: Jon Snow (Beyond the Wall) vhodně pro děti od 3 let Vinylové figurky

Figurka Game of Thrones - Jon Snow (Beyond the Wall) Funko Pop!

Balení obsahuje vinylovou figurku Jona Snowa (česky Jon Sníh) z americké fantasie série Game of Thrones - Hra o trůny. Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Dark Horse Figurka Game of Thrones - Jon Snow Battle of the Bastards

Figurka ze seriálu Hra o Trůny (Game of Thrones) nabídne Jona Sněha (Jon Snow) v podobě z Bitvy bastardů (Battle of Bastards).

-->