Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Garaz patrova

Nalezeno:    42 produktů

Halsall Teamsterz Garáž patrová

Halsall Teamsterz Garáž patrová Kufřík ve tvaru kola v sobě ukrývá garáž o dvou patrech, kterou si mohou sestavit kluci sestavit z plastových dílků. Přiloženým autíčkem mohou hned vyzkoušet příjezdy a odjezdy z garáže po výjezdové rampě a také zajistit autíčku doplnění paliva. Obsah balení: patrová garáž s výtahem, myčka, benzínová pumpa autíčko, přenosný kufřík 2 ks aut a figurku

Parkovací garáž patrová + auto 18m+

Parkovací garáž patrová + auto 18m+. Nádherná plastová parkovací garáž nesmí chybět v žádném klučičím pokojíčku. Garáž má také výtah pro přepravu autíček z patra do patra. Rozměry: 42 x 52 cm. Vhodné pro děti od 18m.

Mikro hračky Parkovací garáž patrová + auto

Plastová patrová garáž z kolekce Motor Town je určená pro malé děti. Má dvě podlaží, výtah, nájezdy, závory i myčku. Součástí je i malé veselé autíčko.

Patrová garáž s umývárna

Senzační dětská patrová garáž s umývárny, čerpací stanicí, autodílna, výtahem a přistávací plochou pro helikoptéry je krásný dárek, který potěší každého chlapečka. Použitím výtahu se může auto přesouvat na výše patro. Pokud je auto špinavé, stačí zajít do automyčky a auto bude opět jako nové. Pokud ti chybí benzín, zastavíš se na benzínce, dotankuješ a můžeš vyrazit na cestu. Celá sada je vyrobena z kvalitního plastu. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Souprava obsahuje: 4 kovové auta kovový vrtulník dopravní značky prvky vstupní cesty výtah Rozměry poskládaného parkoviště: délka: 60 cm šířka: 25 cm výška: 35 cm Rozměr auta: 7 cm x 3 cm x 2,5 cm délka x šířka x v...

Patrová garáž pro nejmenší

Vícepodlažní garáž – parkoviště s autíčky a vrtulníkem je splněným snem každého malého kluka! Hračka se Vašemu synovi jistě neznudí, má mnoho doplňků v sadě. Tato hračka povzbudí při stavění kreativitu a představivost Vašeho dítěte. Celek vypadá velmi realisticky. Vše je vyrobeno z kvalitního netoxického plastu v hezkých barvách. Vhodná věková kategorie od 18. měsíců. Výrobek má evropský certifikát CE.

Klein 5 patrová garáž Bosch

Moderní garáž Bosch s čerpací stanicí a myčkou. Garáž má 5 pater. Je velmi stabilní a součástí balení jsou i dvě autíčka. Hračka vyhrála cenu Novinka roku 2012 ve své kategorii.

WADER - 3 patrová garáž s výtahem 50310

Wader 3 patrová garáž s výtahem 50310 , výrobce Wader. Garáž s dráhou: Balení obsahuje 2 autíčka Dráha je dlouhá 2,3 metru Součástí je výtah, stromy a plůtek Dráhy Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Pro děti od 1 roku

Alltoys Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky

Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky

Patrová garáž s výtahem a 6 aut

Vícepodlažní garáž – parkoviště s autíčky je splněným snem každého malého kluka! Hračka se Vašemu synovi jistě neznudí, má mnoho doplňků v sadě. Tato hračka povzbudí při stavění kreativitu a představivost Vašeho dítěte. Ukažte mu, jak jezdí auta na silnicích, vysvětlete mu silniční značení, zaparkujte auta a jezděte s nimi po dráze. Hračka má 4 podlažní serpentýny. Vhodná věková kategorie od 3 let. Výrobek má evropský certifikát bezpečnosti CE.