Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gelove voskovky

Nalezeno:    8 produktů

Voskovky "Noris Club", 6 barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, základní barvyvhodné pro dětské rucešroubovacíexcelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchuV balení: 6 Zakupte produkt Voskovky "Noris Club", 6 barev, gelové, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Staedtler za cenu 159 Kč.

Voskovky "Noris Club", 6 barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, základní barvy vhodné pro dětské ruce šroubovací excelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchu

Voskovky "Noris Club", 6 efektních barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, efektní barvyvhodné pro dětské rucešroubovacíexcelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchuV balení: 6 Zakupte produkt Voskovky "Noris Club", 6 efektních barev, gelové, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Staedtler za cenu 169 Kč.

Voskovky "Noris Club", 6 pastelových barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, pastelové barvyvhodné pro dětské rucešroubovacíexcelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchuV balení: 6 Zakupte produkt Voskovky "Noris Club", 6 pastelových barev, gelové, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Staedtler za cenu 169 Kč.

Voskovky "Noris Club", 6 pastelových barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, pastelové barvy vhodné pro dětské ruce šroubovací excelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchu

Voskovky "Noris Club", 6 efektních barev, gelové, STAEDTLER

6ti dílná sada, efektní barvy vhodné pro dětské ruce šroubovací excelentní krytí i na skle, hladkém a tmavém povrchu

OMY 9 Gel Crayons

OMY 9 Gel Crayons - devět statečných. Gelové voskovky pro volnočasové chvilky i uzívané porady uchvátí sytou barvou, která se díky gelové textuře nanáší skoro sama. Praktický design s možností vysunutí barvičky zase zabrání lámacím nehodám. Pozor na mimina (a šéfa)!

Gelové pastely Maped Color’Peps Gel - 10 barev

Stáhněte si návod na výrobu kolážového obrázku s podmořskými motivy s využitím gelových pastelů. Objevte s dětmi nový způsob kreslení! Tyto gelové pastely kreslí intenzivně jako voskovky, ale jsou navíc rozmývatelné vodou. Kreslení tak dostane nový rozměr. Ochranné plastové tělo s otočným mechanismem zabraňuje zašpinění rukou. Děti oceňují zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Balení obsahuje 10 různých barev.

Podobné fráze: