Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Geometricke tvary a vzorce

Nalezeno:    1286 produktů

Magnetické geometrické tvary

Magnetické geometrické tvary. Didaktická pomůcka pro učení a rozlišování geometrických tvarů. Sada obsahuje 80 kusů.

Mozaika geometrické tvary

Vzdělávací a zábavná hračka podporující představivost dětí. Perforovaná tabulka do které si děti skládají geometrické obrazce dle vlastní fantazie. Nejsou ničím omezováni, snad jen prostorem. 

Skládací geometrické tvary

Sada geometrických tvarů, které lze rozložit tak, aby byly jejich strany v jedné rovině! Pomocí této sady děti snáze pochopí pochopí trojrozměrné tvary, povrch, obsah nebo symetrii.. Každý geometrický tvar má rozložitelné strany, které lze vyndat z průhledného obalu. Obsahuje: válec, trojboký hranol, trojboký jehlan, čtyřboký hranol, čtyřboký jehlan, kužel, krychle a šestistěn. Vždy po 2 kusech, celkem 16 ks. Každé těleso je vysoké 8 cm. Vhodné pro děti od 7 do 11 let.

ČIMO - Školská kartička - Základné geometrické vzorce

ČIMO - Školská kartička - Základné geometrické vzorce Školská tabuľka obsahuje vyobrazenie a opis základných geometrických vzorcov.

Hape Puzzle-geometrické tvary

Skládání puzzle je zábava! S puzzlem geometrické tvary se nudit nebudete. Puzzle obsahuje dvě úrovně obtížnosti. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného dřevěného materiálu. Poutavé barevné provedení je vhodné pro kluky i holčičky. Počet dílků: 7. Rozměr: 28 x 10 x 2,3 cm. Věk: 18m+

Dřevěná skládačka - geometrické tvary

Dřevěná skládačka - geometrické tvary je zábavná hra pro dívky i pro chlapce. Obsahuje puzzle v pastelových barvách a různých tvarů. Skládání motivů podle předlohy i podle vlastní fantazie podporuje rozvoj motoriky, logického i kreativního myšlení a trpělivosti. K dispozici je 24 předloh s různými motivy. Puzzle jsou vyrobeny ze dřeva v barvě červená, modrá, zelená, žlutá, růžová. Tvary puzzly nemusí přesně odpovídat tvarům vyobrazeným na obrázku.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Obsah balení:24 ks karet oboustranných obrázkůbalík geometrických puzzlíRozměry:Rozměry karta: 8 cm × 5,8 cmRozměry puzzle: 1-5 cmRozměry sáček: 19 cm x 26 cmVideo je ilustrační....

Pilsan Závěs geometrické tvary

Závěs geometrické tvary – sada obsahuje 18 ks geometrických tvarů různých barev. Tvary lze libovolně spojovat. Podporuje jemnou motoriku. Vhodné pro nejmenší děti.Uvedená cena je za 1 kus hračky. POZOR, VÍCE DRUHŮ! Vidíte fotku zboží, kde je zobrazeno více variant či barev? Konkrétní barvu či variantu této hračky bohužel není možné zvolit. Zboží je prodáváno jako náhodný kus dle aktuálních skladových kapacit. Pokud zvolenou variantu uvedete do poznámky při dokončení objednávky, pokusíme se vám vybraný kus zajistit, ale bohužel nejsme schopni váš výběr garantovat. Uvedený ilustrační obrázek nemusí zo...

Dřevěná skládačka Geometrické tvary

Děti si procvičují jemnou motoriku a učí se rozeznávat tvary a barvy.. Spojte a roztřiďte těchto 25 barevných dřevěných kousků. Kruhy, osmiúhelníky a obdélníky je možné navléknout na tři kolíky, narovnat na sebe nebo seřadit podle tvarů, velikostí a barev. Obsahuje: základna s třemi kolíky a 25 dřevěných tvarů Rozměry: 28 x 20 x 9 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Bino Puzzle - geometrické tvary

Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat.

Bino Puzzle - geometrické tvary

Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat.

Bino Puzzle - geometrické tvary

Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat.

Dřevěná skládačka Geometrické tvary

Spojte a roztřiďte těchto 25 barevných dřevěných kousků. Kruhy, osmiúhelníky a obdélníky je možné navléknout na tři kolíky, narovnat na sebe nebo seřadit podle tvarů, velikostí a barev. Děti si procvi

Magnetická stavebnice - geometrické tvary

\nVzdělávací magnetická hra - geometrických tvarů. Skládá se ze 75 magnetických tvarů a 8 karet se vzory. Tato hra podněcuje představivost a umožňuje dětem tvořit vlastní příběhy z magnetů. Rozměr bal

VIGA - Dřevěná vkládačka geometrické tvary

Viga Dřevěná vkládačka geometrické tvary Dřevěná vkládačka s barevnými tvary. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim vkládat ty správné tvary a učte se společně s těmi nejmenšími. Rozměry hračky cca 36,5 x 7,5 x 8 cm. Rozměry balení cca 38 x 8,5 x12 cm. Vhodné pro děti od 2 let.