Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Glitter zdobeni na nehty trpytky

Nalezeno:    78 produktů

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 1

Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 1 Sada 12-ti kusů glitrového zdobícího prachu. Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Mix barev.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 2

Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 2 Sada 12-ti kusů glitrového zdobícího prachu. Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Mix barev.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 4

Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 4 Sada 12-ti kusů glitrového zdobícího prachu. Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Mix barev.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 3

Zdobení na nehty GLITTER - třpytky, zdobící prach - sada 3 Sada 12-ti kusů glitrového zdobícího prachu. Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Mix barev.

Zdobení na nehty GLITTER - NEON

Zdobení na nehty GLITTER - NEON Sada jemného glitrového zdobení na nehty v neonových barvách. Vhodné také k vytváření "Sugar" efektu. Sada 6-ti barev. Vhodné na gelovou i akrylovou modeláž.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - MIX

GLITTER zdobení na nehty ve 12ti krásných barvách Ideální na gelovou a akrylovou modeláž.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky malé

Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky malé Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Zdobení na nehty ve tvaru malých šestihránků. V balení 12 krásných odstínů.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky mini

Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky mini Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Zdobení na nehty ve tvaru malých šestihránků. V balení 12 krásných odstínů.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky velké

Zdobení na nehty GLITTER - flitry, šestihránky velké Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Zdobení na nehty ve tvaru velkých šestihránků. V balení naleznete 12 různých odstínů.

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, čárky malé

GLITTER zdobení na nehty ve 12ti krásných barvách Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Použití: Zdobení aplikujte do mokrého gelu či gelového výpotku a nechte vytvrdit v UV lampě. Poté oprašte štetcem a zafixujte modelovacím gelem či top gelem.

NANI zdobení Glitter Neon Glow - Red 2

Zdobení na nehty, UV gel, akryl v praktické dózičce. jednoduchá aplikace do gelu či akrylu jemný glitrový prach zářivé pod UV světlem dóza má průměr 3,5 cm

NANI zdobení Glitter Neon Glow - Purple 7

Zdobení na nehty, UV gel, akryl v praktické dózičce. jednoduchá aplikace do gelu či akrylu jemný glitrový prach zářivé pod UV světlem dóza má průměr 3,5 cm

NANI zdobení Glitter Neon Glow - Orange 3

Zdobení na nehty, UV gel, akryl v praktické dózičce. jednoduchá aplikace do gelu či akrylu jemný glitrový prach zářivé pod UV světlem dóza má průměr 3,5 cm

NANI zdobení Glitter Glow in Dark - Neon Yellow 1

Glitrové zdobení na nehty v praktické dózičce, které svítí ve tmě. jednoduchá aplikace do gelu či akrylu svítí ve tmě dóza má průměr 3,5 cm

NANI zdobení Beach Effect - 1

Zdobení na nehty v praktické dózičce, které na vašich nehtech vytvoří jedinečný pískový efekt! jednoduchá aplikace do gelu či akrylu drobné pískové třpytky dóza má průměr 4 cm