Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Grahamova mouka 1kg bio natural jihlava

Nalezeno:    3 produkty

Natural Jihlava Natural mouka žitná celozrnná BIO 1kg

BIO Žitná celozrnná mouka V pekárenství je možné žitnou mouku jednoduše zkombinovat s dalšími moukami a přidat tak pečivu další rozměr, trošku jinou chuť nebo strukturu. Žitná celozrnná pomůže pečivu zůstat déle čerstvé a vláčné a těsto se stane přidáním této mouky více lepkavým a pojivým. Hlavní rozdílem celozrnné mouky od té bílé je fakt, že je zpracováváno celé vyčištěné zrno obilovin i s obalovými vrstvami a klíčke...

Natural Jihlava Natural mouka špaldová celozrnná hladká BIO 1kg

BIO Špaldová mouka celozrnná hladká Nebojte se, vaše pečení bude stále tak lahodné jen s menším obsahem tuků a dokonce budou vaše dobroty obohaceny o prospěšné látky a vitamíny, které prospějí vašemu tělu i zažívání! Špalda je prastarý nešlechtěný druh pšenice, která je výjimečná svým složením i zajímavou ořechovou chutí. Obsahuje totiž velký podíl minerálních látek a kvalitních bílkovin. Pšenice Špalda má dobré pekařské vlastnosti a její použití je stejné jako u klasické pšeničné mouky.

Natural Jihlava Celozrnná mouka pšeničná speciál BIO 1kg

Co znamená pojem celozrnná? Mouka je umleta z celého zrna, jež se skládá z obalu (otrub), klíčku a moučného jádra. Skladování Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 75%.