Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gs mamavit 100 tablet

Nalezeno:    68 produktů

GS Mamavit 90 tablet

Správná kombinace vitamínů pro maminky a miminka v období plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GS Mamavit 90 tablet

GS Mamavit tbl. 90 ČR/SK Přípravek určen pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Obsahuje 800 µg kyseliny listové v přirozené formě s vyváženou kombinací 22 vitaminů a minerálů.

GS Mamavit Prefolin+DHA 30 tablet + 30 kapslí

GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/cps 30+30 Vyvážená kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA pro ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící.

GS Vitamin C500 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C500 + šípky tbl.100+20 Silný vitamin C se šípky s postupným uvolňováním účinku. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

GS Vitamin C1000 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C1000 + šípky tbl.100+20 Extra silný vitamin C se šípky pro imunitu a proti únavě. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

GS Vitamin C1000 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C1000 + šípky tbl. 100+20 dárek 2021 ČR/SK Extra silný vitamin C se šípky pro imunitu a proti únavě. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Green Swan Pharmaceuticals GS Mamavit Prefolin+DHA, 30 tablet + 30 kapslí

Co je GS Mamavit Prefolin®+ DHA? GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích: v období plánování mateřství – před otěhotněním, pro podporu imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím pro každou ženu, v období těhotenství, kdy výrazně narůstá potřeba vitaminů a minerálů, i v období po porodu při kojení, kdy se organismus postupně zotavuje a dostává do normálního stavu. Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro p...

GS Mamavit tbl.90 ČR/SK

GS Mamavit je doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. Obsahuje jedinečný doplňkový zdroj vitaminů a minerálů. Zajišťuje přísun všech důležitých vitaminů spolu s vápníkem, jódem, železem a dalšími důležitými stopovými prvky. Vitamin B12, železo a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vitamin A podle aktuální potřeby, takže nehrozí riziko předávkování. Vitamin E a selen tvoří ochranu před volnými radikály. Kyselina listová - doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizi...

GS Vápník Hořčík Zinek Premium 100+30 tablet

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM tbl. 100+30 Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro lidské zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Vápník Horčík Zinek Premium 100+30 tablet

GS Vápník hořčík zinek Premium tbl. 100+30 dárek 2021 ČR/SK Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro lidské zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM 100+30 tablet

Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro podporu imunity, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM, 100+30 tablet (4633146)

Minerály Zesílené složení minerálů, navíc s vitaminem D3 a biotinem. Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro podporu imunity, zdravé kosti, vlasy a nehty. Minerální látky a stopové prvky jsou velmi důležité pro fungování lidského organismu. Účastní se řady biochemických procesů, slouží ke stavbě tkání, k regulaci látkové přeměny atd. Tělo si je neumí vyrobit samo, je tedy odkázáno na jejich příjem ze stravy a vody. Minerály a stopové prvky obsažené v přípravku GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM patří mezi ty nejdůležitější a podílejí se na základních fyziologických procesech. Navíc obohaceno o vybrané vitaminy, které spolu s minerály přispívaj...

GS Vitamín C 1000 se šípky 100+20 tablet

Silný vitamin C s přírodní silou šípků. Vitamín C je vhodný na normální funkci imunitního systému.

GS Condro® Diamant 100+50 tablet

GS Condro DIAMANT tbl. 100+50 dárek 2021 ČR/SK Toto nové složení přípravku GS Condro® DIAMANT podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pohybového aparátu. Vyznačuje se pohodlným užíváním – pouze 2 tablety denně.

GS Vápník, hořčík, zinek premium s vitaminem D3 100 + 30 tablet ZDARMA

Vyvážený komplex minerálů a vitaminů pro podporu imunity a zdravých kostí.