Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess pouzdro

Nalezeno:    593 produktů

GUESS pouzdro 4G Wallet Universal, černá 2444399

Praktické univerzální pouzdro předního módního výrobce GUES nabízí výbornou ochranu před poškozením, poškrábáním a výtečně mírní následky pádu vašeho telefonu. Je vyrobeno z prémiových materiálů s odnímatelným popruhem, nabízí dostatek místa pro platební karty, hotovost i doklady.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10, černá GUHCS10HYMABK

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10e, černá GUHCS10LHYMAB

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10e. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

Pouzdro Guess Iconic TPU Case iPhone X Černá + Guess značkové pouzdro ZDARMA

Originální značkový kryt Guess pro mobilní telefon iPhone X/XS ochrání záda a boky zařízení před nečistotami a poškrábáním. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu je i skvělým módním doplňkem.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10 Plus, černá GUHCS10PHYMAB

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10 Plus. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

Guess pouzdro Debossed Peony Book pro iPhone XR, červená 2444397

Stylové ochranné pouzdro, pro Apple iPhone XR, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu, 2 kapsy pro karty a bankovky.

GUESS pouzdro Glitter Hearts pro Samsung Galaxy S10e, zlatá GUHCS10LGLHFLO

Luxusní, elegantní zadní kryt z TPU pro důkladnou ochranu Samsung Galaxy S10e. Ochrana před nečistotami a poškrábáním zadní strany. Přesné výřezy pro tlačítka, fotoaparát apod.

Guess pouzdro Layer Glitter Peony pro iPhone XR, černá 2444388

Stylový ochranný kryt, pro Apple iPhone XR, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu.

GUESS pouzdro PU Leather Book Iridescent pro iPhone XR, černá GUFLBKI61IGLBK

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu XR. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty.

GUESS pouzdro Charms Book 4G pro iPhone 7/8, šedá GUFLBKI84GG

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu 7/8. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty. Zajištění sponou proti náhodnému otevření.

Guess pouzdro Layer Glitter Peony pro iPhone XR, světle růžová 2444389

Stylový ochranný kryt, pro Apple iPhone XR, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu.

GUESS pouzdro Charms Book 4G pro iPhone 7/8 Plus, šedá GUFLBKI8L4GG

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu 7/8 Plus. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty. Zajištění sponou proti náhodnému otevření.

Pouzdro Guess Guess Iridescent iPhone X Černá

Originální značkový kryt Guess pro mobilní telefon iPhone X/XS ochrání záda a boky zařízení před nečistotami a poškrábáním. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu je i skvělým módním doplňkem.

GUESS pouzdro Charms Hard 4G pro Samsung G975 Galaxy S10+, hnědá GUHCS10PGF4GBR

Luxusní, elegantní zadní kryt z TPU pro důkladnou ochranu Samsung Galaxy S10+. Ochrana před nečistotami a poškrábáním zadní strany. Přesné výřezy pro tlačítka, fotoaparát apod. Součástí krytu je i designový přívěšek.

Guess pouzdro Layer Glitter Peony pro iPhone X/XS, světle růžová 2444377

Stylový ochranný kryt, pro Apple iPhone X/XS, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu.