Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess pouzdro

Nalezeno:    568 produktů

GUESS pouzdro 4G Wallet Universal, černá 2444399

Praktické univerzální pouzdro předního módního výrobce GUES nabízí výbornou ochranu před poškozením, poškrábáním a výtečně mírní následky pádu vašeho telefonu. Je vyrobeno z prémiových materiálů s odnímatelným popruhem, nabízí dostatek místa pro platební karty, hotovost i doklady.

GUESS pouzdro 4G Wallet Universal, beige 2444400

Praktické univerzální pouzdro předního módního výrobce GUES nabízí výbornou ochranu před poškozením, poškrábáním a výtečně mírní následky pádu vašeho telefonu. Je vyrobeno z prémiových materiálů s odnímatelným popruhem, nabízí dostatek místa pro platební karty, hotovost i doklady.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10e, černá GUHCS10LHYMAB

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10e. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10, černá GUHCS10HYMABK

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

Pouzdro Guess Iconic TPU Case iPhone X Černá + Guess značkové pouzdro ZDARMA

Originální značkový kryt Guess pro mobilní telefon iPhone X/XS ochrání záda a boky zařízení před nečistotami a poškrábáním. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu je i skvělým módním doplňkem.

GUESS pouzdro Marble pro Samsung Galaxy S10 Plus, černá GUHCS10PHYMAB

Luxusní designové pouzdro určené pro ochranu zadní strany a boků chytrého telefonu Samsung Galaxy S10 Plus. Materiál TPU, díky kterému je pouzdro pružné, ohebné, omyvatelné s vysokou odolností proti nárazům, škrábancům a oděrkám.

Guess pouzdro Debossed Peony Book pro iPhone XR, červená 2444397

Stylové ochranné pouzdro, pro Apple iPhone XR, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu, 2 kapsy pro karty a bankovky.

Guess pouzdro Layer Glitter Peony pro iPhone XR, černá 2444388

Stylový ochranný kryt, pro Apple iPhone XR, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu.

GUESS pouzdro Glitter Hearts pro Samsung Galaxy S10e, zlatá GUHCS10LGLHFLO

Luxusní, elegantní zadní kryt z TPU pro důkladnou ochranu Samsung Galaxy S10e. Ochrana před nečistotami a poškrábáním zadní strany. Přesné výřezy pro tlačítka, fotoaparát apod.

GUESS pouzdro na brýle leopard vel. + možnost výměny zboží do 60 dnů

Zakupte GUESS pouzdro na brýle leopard z kategorie NOVINKY | BRÝLE za cenu 832 Kč! Luxusní značka GUESS.

GUESS pouzdro PU Leather Book Iridescent pro iPhone XR, černá GUFLBKI61IGLBK

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu XR. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty.

GUESS pouzdro IriDescent Book pro iPhone 7/8, růžovo/zlatá GUFLBKI8IGLRG

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu 7/8. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty.

GUESS pouzdro Charms Book 4G pro iPhone 7/8, šedá GUFLBKI84GG

Flipové designové pouzdro pro ochranu iPhonu 7/8. Vyrobeno z tvrdého polykarbonátu a syntetické kůže. Přihrádka na karty. Zajištění sponou proti náhodnému otevření.

Guess pouzdro Debossed Peony Book pro iPhone X/XS, červená 2444380

Stylové ochranné pouzdro, pro Apple iPhone X/XS, tenké provedení, ochrana před nárazy a poškrábáním, zachován přístup k ovládacím prvkům a funkcím telefonu, 2 kapsy pro karty a bankovky.