Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gumicka do vlasu troll

Nalezeno:    328 produktů

Spirálová gumička do vlasů

Spirálová gumička do vlasů má tvar pružinky. Nezanechává ve vlasech žádnou stopu ani po celodenním nošení. Lehce se natahuje, v účesu pevně drží. Gumička se vrací do původního tvaru. Můžete ji nosit i jako originální náramek na ruce. Vnitřní průměr volně položené gumičky je 3,5 cm, maximální délka obvodu po roztažení je 30 cm. Originální balení "10 karta" obsahuje 10 svazků po 6 ks gumiček. Svazky jsou umístěné na dlouhé papírové kartě, kterou můžete zavěsit na prodejní stojan.

Gumička scrunchie do vlasů

Scrunchie gumička elegantně ozdobí vlasy všech barev díky svému jemnému saténovému lesku. Bude pohodlným a šetrným pomocníkem při tvorbě drdolů nebo copů. Gumička je díky všité ploché pružence velice elastická. Využijete ji jak ke každodennímu nošení, tak ke slavnostním událostem. Náš tip: Gumička se stane nepostradatelným doplňkem pro gymnastky, baletky nebo krasobruslařky, hodí se k tréninkovým i závodním dresům. Vnitřní obvod volně položené gumičky je 13 cm, po roztažení cca 30 cm. Textilní potah má šířku cca 4,5 cm. Vnitřní průměr: 3,5 cm Vnější průměr: cca 9 cm Složení: elastan, polyester

Gumička do vlasů kopretiny

Gumička s květy kopretin poeticky ozdobí účes malým i velkým slečnám. Skvěle doplní např. účesy družiček. Květy jsou pevně připevněné, na jedné gumičce je 5 květů. Náš tip: Gumičku můžete nosit i jako náramek. Celkový obvod gumičky volně položené je 18 cm, maximální délka obvodu po roztažení je 34 cm.

Dudlu Gumička do vlasů , šedá

Gumička do vlasů PRETTY UP v šedé barvě, je skvělá jako stylový doplněk pro každodenní nošení.

Saténová scrunchie gumička do vlasů

Saténová scrunchie gumička elegantně ozdobí vlasy všech barev. Bude pohodlným a šetrným pomocníkem při tvorbě drdolů nebo copů. Gumička je díky všité ploché pružence velice elastická. Využijete ji jak ke každodennímu nošení, tak ke slavnostním událostem. Náš tip: Gumička se stane nepostradatelným doplňkem pro gymnastky, baletky nebo krasobruslařky, hodí se k tréninkovým i závodním dresům. Vnitřní obvod volně položené gumičky je 14 cm, po roztažení cca 32 cm. Textilní potah má šířku cca 4,5 cm.