Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Heureka cz zahradni domky

Nalezeno:    121 produktů

Set lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž modrá a dvě židle Kid

Lavice na kreslení Magic Desk a 2 dětské židličky je sada prvotřídních hraček a doplňků, které si získají každé malé dítě od 2 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Odolné židle se dají použít v interiéru i exteriéru, mají speciální povrchovou úpravu s anti UV filtrem. Francouzský Smoby

Smoby houpačka Tuleň s vodotrsykom a Écoiffier piknikový stolek s židlemi 310159-14

Set hraček je tvořen úžasnou dětskou oboustrannou houpačkou Smoby a moderním piknikovým stolkem se 2 židlemi. Hračky spolu krásně barevně ladí a spolu vytvářejí prostor pro hraní dětí v zahradě i v dětském pokojíčku. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně, takže výrazně ušetří. Potěšte své ratolesti a pořiďte jim tuto jedinečnou sadu hraček, se kterou si děti zahrají během pěkných dní venku, v zahradě nebo ve dvoře, ale radost ze hry jim poskytnou i v dětském pokojíčku.

Set domeček Nature Smoby červený 3 okná 2 žalúzie a okenica se zvonkem zahrádkou a pískoviště stolek na vodu a písek od 24 měsíců

Set domeček Nature se zasouvacími okenicemi, zvonkem a zahrádkou a pískoviště stolek na vodu a písek je originální sada hraček hraček pro všechny děti od 2 let, které touží po kvalitních hračkách do zahrady. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výrazně ušetříte. Hračky v setu od Smoby a Écoiffier spolu ladí a společně vytvoří zábavné dětské centrum. Domeček v setu od Smoby se vyznačuje pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachová krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Set domeček Nature Smoby červený 3 okna 2 žaluzie a okenice se zvonkem a zahrádkou a kuchyňka 100% Chef Pro Cook od 24 měsíců

Set domeček Nature se zasouvacími okenicemi, zvonkem a zahrádkou a kuchyňka 100% Chef Pro Cook je nadčasový set hraček pro všechny děti od 2 let, které touží po kvalitních hračkách do zahrady. Set hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže při nákupu výrazně ušetříte. Hračky v setu od Smoby a Écoiffier spolu ladí a společně vytvoří zábavné dětské centrum. Domek v setu od Smoby se vyznačuje pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachová krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower na šplhání se skluzavkou Smoby a stůl se dvěma židlemi

Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower se skluzavkou a lezeckými stěnami a stůl se dvěma židlemi KidChair je špičková sada hraček pro chlapce a dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, díky které ušetříte více než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu od renomovaného výrobce Smoby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabaví se s nimi několik dětí, sourozenci i kamarádi. Hračky v setu se navzájem barevně i designově doplňují, stanou se ozdobou každé zahrady.

Set skluzavka Toboggan XS modrá Smoby a stůl a dvě židle KidChair

Set skluzavka Toboggan XS a stůl KidTable s 2 židlemi KidChair je výborná sada hraček, která potěší chlapce i dívky již od 2 let. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby spolu barevně a designově ladí a děti se s nimi zabaví dlouhá léta. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Sada hraček je vhodná pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců a zároveň ozdobí každý dvůr a zahradu. Skluzavka Smoby Toboggan...

Set chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a stůl se dvěma židlemi Kid

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 a stůl KidTable s 2 židlemi KidChair představují výbornou volbu pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují pěkný doplněk do dětského pokojíčku, přičemž dětský nábytek dá využít v zahradě. Oblíbená sada rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a pohybové dovednosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Set tabule na kreslení a magnetky Evolutive Board Smoby výškově polohovatelná oboustranná a stůl a tři židle Kid

Oboustranná tabule na kreslení s magnetkami Evolutive Board a stůl KidTable se 3 židlemi KidChair se stanou oblíbenými hračkami a doplňky všech neposedných a zvědavých dětí od 3 let. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na školáky a umělce v interiéru a během teplých slunečných dní mohou židle a stůl vynést ven, kde si dětičky uspořádají veselý piknik. Při hře si děti rozvíjejí logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby přináší...

Set kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická se stolem a dvěma židlemi

Elektronická kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition, stůl KidStool a 2 židle KidChair tvoří vynikající soupravu pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Moderní sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na kuchaře a hostitele, hravým způsobem se přibližují světu dospělých. Při hře na povolání si rozvíjejí i logické myšlení, jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost.

Smoby set skluzavka Toboggan KS a dětský stolek Piknik se dvěma židlemi KidChair Red 310262-1

Set unikátní skluzavky Toboggan KS s vodou a dětského stolku Piknik se židlí KidChair a lavicí KidBench pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky v setu se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené. Set hraček za akční cenu potěší nejen děti, ale i rodiče.

Set lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a židle Kid zelená

Lavice na kreslení s magnetkami Little Pupils a zelená židle Kid je vynikající sada, která je vhodná pro chlapce a dívky již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce a žáky, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Set škola pro předškoláky School Smoby Hra na učitele a žáka s třemi židlemi

Škola pro předškoláky Hra na učitele a žáka a sada 3 židlí KidChair s UV filtrem připraví dětem od 3 let mnoho radostných zážitků při hře na učitele a žáků. Nadčasový set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na učitele, vyzkouší si své znalosti a naučí se spoustu nových věcí. Zábavným způsobem tak získávají správné návyky při učení, rozvíjejí si i logické myšlení, soustředění a představivost.

Set didaktický stůl Activity Table Cotoons Smoby se zvukem, světlem a stůl se dvěma židlemi Kid

Didaktický stůl Activity Table Cotoons se zvukem a světlem a stůl KidTable s 2 židlemi KidChair je vynikající souprava hraček a doplňků, které využijí všechny děti od 12 měsíců. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují pěkný doplněk do dětského pokojíčku, přičemž dětský nábytek dá využít i v zahradě. Oblíbená sada rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a pohybové dovednosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Set tabule na kreslení a magnetky Evolutive Board Smoby nastavitelná oboustranná a stůl a dvě židle Kid

Oboustranná tabule na kreslení s magnetkami Evolutive Board a stůl KidTable s 2 židlemi KidChair je moderní sada hraček a doplňků pro děti již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na školáky a kresliče v interiéru a během teplých slunečných dní mohou židle a stůl vynést ven, kde si dětičky uspořádají veselý piknik. Při hře si děti rozvíjejí logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby přináší dětem radost dlouhá léta hračkami nejvyšší kvality a originálním designem.

Set lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a stůl se dvěma židlemi Kid

Lavice na kreslení s magnetkami Little Pupils a stůl se 2 židlemi Kid je perfektní kombinace hraček a doplňků, které využijí děti již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce a žáky, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.