Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Himalajska koupelova sul

Nalezeno:    58 produktů

Himalájská koupelová sůl hrubá 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl hrubá 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl je vhodná pro citlivou a ekzematickou pokožku. Ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Cereus Konopí himálajská koupelová sůl 500g

Himalájská koupelová sůl slouží k přípravě solné koupele (solanky). Koupel v čisté krystalické solance přináší skvělý pocit uvolnění, posiluje organismus dávkou minerálů a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky. Je výborná k péči o pokožku, obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Příjemná osvěžující relaxace, očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály. Poměrem vody a soli snadno regulujete očistné a relaxační účinky. Proč se koupat v Himalájské soli? koupel přináší nejvyšší stupeň uvolnění, blíží se stavu embrya v plodové vodě

Cereus Meduňka himálajská koupelová sůl 500g

Proč se koupat v Himalájské soli? koupel přináší nejvyšší stupeň uvolnění, blíží se stavu embrya v plodové vodě vede k vyrovnanému a přirozenému pH pokožky dodává koloidní minerály a posiluje tělo pomáhá při kožních onemocněních pomáhá udržovat vlhkost pokožky probouzí vlastní léčivou sílu těla K čemu je Himalájská sůl s meduňkou dobrá? Meduňka uklidňuje nervovou soustavu a psychiku, rozptyluje melancholii, pomáhá při depresích, migréně, podrážděnosti, únavě, nespavosti, bušení srdce, snížení krevního tlaku, příznivě působí při revmatických bolestech,...

Himalájská koupelová sůl růžová 1200 g

Meditační sůl do koupele pro očistnou lázeň organismu a navození pocitu uvolnění těla i mysli. Pro prohřívající koupel rozpusťte ve vodě s teplotou 38°C 3 - 4 polévkové lžíce soli. Pro zvýšení detoxikačního efektu přidejte do koupele až 100 g soli.

Cereus Levandule himálajská koupelová sůl 500g

Koupelové soli jsou vhodným doplňkem péče o tělo. Sůl čistí a pečuje o pokožku a působí na vlasy, klouby, tkáně a celkovou harmonii těla. Uvolňuje z těla škodlivé látky, doplňuje minerály a stopové prvky a účinně působí na řadu kožních onemocnění. Levandule je vhodná pro klidný spánek, relaxaci a celkové uvolnění, pozitivně působí na psychiku (při depresi a stresu) a při bolestech hlavy a nervovém přetížení. Levandule je také vhodná při chřipce, angíně a nachlazení. Příprava koupele Vanu naplníme teplou vodou do výšky asi tří centimetrů. Do vody vhodíme 2-3 hrsti himalájské soli. Krystalky ponecháme několik minut rozpouštět. Poté vanu doplníme...

Himalájská koupelová sůl s konopím 500g Cereus

Himalájská koupelová sůl s konopím 500g Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s konopím se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s meduňkou 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl s meduňkou 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s meduňkou je ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s konopím 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl s konopím 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s konopím se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s meduňkou 500g Cereus

Himalájská koupelová sůl s meduňkou 500g Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s meduňkou je ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s rozmarýnou 500g Cereus

Himalájská koupelová sůl s rozmarýnou 500g Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s rozmarýnou se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s rozmarýnou 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl s rozmarýnou 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s rozmarýnou se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl - dubová kůra 500g Cereus

Himalájská koupelová sůl - dubová kůra 500g Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s dubovou kůrou je ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl - dubová kůra 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl - dubová kůra 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl s dubovou kůrou je ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s heřmánkem 500g Cereus

Himalájská koupelová sůl s heřmánkem 500g Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl se sušenými květy heřmánku a přírodními esenciálními oleji. Ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

Himalájská koupelová sůl s heřmánkem 1kg Cereus

Himalájská koupelová sůl s heřmánkem 1kg Cereus - 100% čistá nerafinovaná Himalajská sůl se sušenými květy heřmánku a přírodními esenciálními oleji. Ideální do koupele a neškodí ani dětem. Bez umělých parfemací, barviv a jiné chemie.

-->