Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hliva ustricna s rakytnikovym olejem

Nalezeno:    33 produktů

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100+100

Hlíva ústřičná s nejvyšším deklarovaným obsahem betaglukanů, která pochází z certifikovaných pěstíren v ČR. Jedná se o sušenou pomletou celou hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami, které obsahuje

Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 120 kapslí

Terezia100 Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem je 100% čistý přípravek bez příměsí s vysokým obsahem vlákniny. Terezia100 Hlíva ústřičná obsahuje komplex přírodních látek pro normální funkci organismu. Díky Terezia100 Hlívě ústřičné můžete svému tělu najednou dodat mnoho látek, které potřebuje.

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100+100 kapslí

TEREZIA Hlíva ústřičná s rakyt.olejem cps.100+100 Přírodní doplněk stravy kombinuje hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami, jež jsou v houbě přirozeně obsažené a rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, činnost srdce, metabolizmu a trávicího traktu.

Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 120 cps.

Dokonalý životabudič pro podporu správně fungující imunity, hlíva ústřičná v kombinaci s rakytníkovým olejem.

Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100+100 kapslí

Výrobek TEREZIA Hlíva ústřičná je doplněk stravy obsahující rakytník řešetlákový, který napomáhá proti únavě. Balení obsahuje 100 plus 100 kapslí. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.

TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100 + 100 kapslí ZDARMA

Pro podporu správně fungující imunity v období jara, podzimu či zimy, užívejte hlívu ústřičnou v kombinaci s rakytníkovým olejem.

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 60 kapslí 1+1 ZDARMA

Hlíva ústřičná s rakyt.ol.cps.60 AKCE 1+1ZDARMA Přírodní doplněk stravy kombinuje hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami, jež jsou v houbě přirozeně obsažené a rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, činnost srdce, metabolizmu a trávicího traktu.

Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi FORTE 60 kapslí

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a reishi FORTE je zdrojem vlákniny a dalších zdraví prospěšných látek.

Imunit Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkovým olejem a echinaceou 40+20 tobolek

Hlíva ústř.800mg s rakyt. a echi. Imunit 40+20tob Imunit Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem a echinaceou představuje s denní dávkou 800 mg, nejsilnější přípravek z řady IMUNIT. Obsahuje kombinaci 5 synergicky působících složek vč. selenu, který pomáhá udržovat přirozenou imunitu.

Imunit Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkovým olejem a echinaceou 100+100 tobolek

Hlíva ústř.800mg s rakyt. a echin. Imunit 100+100 Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou představuje, s denní dávkou 800 mg hlívy ústřičné, nejsilnější přípravek z prémiové řady IMUNIT. Díky obsaženému selenu napomáhá udržovat normální funkci a kondici imunitního systému.

TEREZIA Hlíva ústřičná s reishi a rakytníkovým olejem FORTE 60 kapslí

Komplex prospěšných látek pro správné fungování organismu vám přináší Hlíva ústřičná s reishi a rakytníkovým olejem.

Terezia Hlíva ústřičná s REISHI FORTE 60 kapslí

TEREZIA Hlíva ústřičná s REISHI FORTE cps.60 Doplněk stravy Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem + REISHI je 100% přírodní doplněk stravy který kombinuje účinek dvou prospěšných hub a rakytníku řešetlákového.

Simply You Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou 100 tob. + 100 tob. ZDARMA

IMUNIT Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou je prémiový doplněk stravy renomované a tradiční výrobkové řady IMUNIT®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními techno

Simply You Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou 100 tob. + 100 tob. ZDARMA

IMUNIT Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou je prémiový doplněk stravy renomované a tradiční výrobkové řady IMUNIT®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování. Obsahuje vyváženou kombinaci 5 synergicky působících složek: hlívu ústřičnou, rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen.

TEREZIA Hlíva s rakytníkovým olejem

Hlíva ústřičná – hlíva s deklarovaným množstvím betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli) a 100% rakytníkový olej, rakytník podporuje obranyschopnost organismu, metabolismus, činnost srdce - 3,16 Kč/ks Hlíva s deklarovaným množstvím betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli) a 100% rakytníkový olej lisovaný za studena z plodů rakytníku, který podporuje obranyschopnost organismu, metabolismus, činnost srdce. Složení1 kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg.Obal kapsle: želatina. Dávkování1 kapsle 2x denně před jídlem.