Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hnojivo kristalon na muskaty

Nalezeno:    126 produktů

Hnojivo na MUŠKÁTY, Agro Kristalon, balení 0.5 kg

Kristalické hnojivo pro syté barvy květů, bohaté květenství a bujný kořenový systém muškátů a jiných balkonových rostlin.

Hnojivo KAPKA na muškáty 1l

Kapka je rychle účinkující tekuté hnojivo určené na muškáty (pelargonie).

Hnojivo AGRO na muškáty 1l

Unikátní kapalné hnojivo je určeno pro všechny druhy balkónových květin jako jsou muškáty, begonie, surfinie, petunie, a jiné letničky.

Hnojivo NG na muškáty 500ml

Tekuté hnojivo je určeno k zálivce balkónových rostlin v truhlících jako jsou muškáty, petúnie, salvie, verbeny a ostatní letničky, dvouletky i trvalky pěstované v truhlících a na záhonech.

Hnojivo NG na muškáty 1l

Tekuté hnojivo je určeno k zálivce balkónových rostlin v truhlících jako jsou muškáty, petúnie, salvie, verbeny a ostatní letničky, dvouletky i trvalky pěstované v truhlících a na záhonech.

Hnojivo BOPON na muškáty 500ml

Tekuté vícesložkové minerální hnojivo určené pro všechny varianty pelargónií.

Hnojivo tyčinkové na muškáty 48ks

Hnojivé tyčinky jsou vhodné pro všechny druhy pelargónií.

Hnojivo AGRECOL gel na muškáty 500ml

Rychle a dlouhodobě působící tekuté hnojivo v podobě ve vodě snadno rozpustného gelu. Hnojivo je určeno pro všechny druhy muškátů a další kvetoucí rostliny v individuálních, skupinových a smíšených kulturách na balkónech, květinových záhoncích, terasách a zahradách.

Hnojivo HOŠTICKÉ na muškáty s guánem 1l

Organo-minerální kapalné hnojivo je vhodné na muškáty a jiné balkónové rostliny. Obsahuje přírodní guáno, které dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru.

Hnojivo Agro Kristalon Muškát v lahvi 200g

Hnojivo pro muškáty i další druhy balkónových rostlin. Mikroprvky v hnojivu (bór, molybden, měď, železo, mangan a zinek).

Hnojivo MINERAL krystalické na muškáty + lignohumát 400g

Vodorozpustné hnojivo určené k výživě muškátů a jiných balkónových květin v průběhu jejich vegetačního cyklu.

Hnojivo na muškáty 25 kg Forestina BIOMIN

Složení: Organicko-minerální NPK hnojivo 10% N + 8% P2O5 + 8% K2O + 3% MgO, Balení: 25 kg

Hnojivo AGRO organo-minerální na muškáty 1kg

Vícesložkové hnojivo, které díky organické a minerální složce působí rychle a zároveň dlouhodobě (až po dobu 60 ti dnů).

Hnojivo Agro Kristalon Muškát v lahvi 200g

Hnojivo pro muškáty i další druhy balkónových rostlin. Mikroprvky v hnojivu (bór, molybden, měď, železo, mangan a zinek). Agro Kristalon Muškát 200 g je hnojivo s unikátní formou aktivního fosforu, který zajistí bohaté, nádherné květy muškátů, rostliny jsou zelenější, lépe rostlé a mají vyvinutější kořeny. Hnojivo je vhodné, kromě muškátů, i pro další druhy balkónových rostlin – surfinie, begónie, fuchsie, lobelky, bakopy, vějířovky, gazánie, kejklířky atd. Mikroprvky v hnojivu (bór, molybden, měď, železo, mangan a zinek), působí na rostliny blahodárně jako vitamíny.Složení hnojiva je, podle výzku...