Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodiny nastenne

Nalezeno:    9722 produktů

Hodiny nástěnné Kaktus

\nDřevěné nástěnné hodiny s dekorem kaktusu. Průměr - 34cm. Napájení 1 x 1,5V AA baterie.\n

Hodiny nástěnné Rustic

Nástěnné hodiny Intesi Rustic jsou ideální pro jakýkoli klasický interiér. Rustikální hodiny se díky kovovému ciferníku týkají tradičních starožitných hodinek. Hodiny jsou zavěšeny na koženém řemínku. Hodinová lišta má regulaci, díky které můžeme přizpůsobit její délku vašemu interiéru. Průměr ciferníku: 31 cm, výška hodinek s nataženým popruhem: 58 cm.

Hodiny nástěnné Global

Kovové nástěnné hodiny Glob Intesi jsou skvělým doplňkem podkroví a průmyslových interiérů. Kulaté hodiny s černým ciferníkem jsou ozdobeny kresbou mapy světa. Kontinenty byly nakresleny ve stejné béžové barvě jako čísla označující hodinu. Hodiny mají navíc bílé ručičky. Delší ručička je 26 cm dlouhá, zatímco kratší ručička je 18 cm dlouhá. Celek je obsažen v černém kovovém rámu, který byl také zestařen. Čelo hodinek byla zajištěna elegantním sklem.

Hodiny nástěnné Sawara

Nástěnné hodiny ve stylu Stampunku jsou neuvěřitelnou dekorací, která udělá senzaci. Hodiny Sawara mají pohyblivé režimy, které jim při odpočítávání dodávají jedinečný vzhled. Nedostatek ukazatele použité ruky odměnil hypnotizující práci rezavých ozubených koleček. Rám hodin byl vyroben z umělé hmoty antracitové barvy s bílými oděrkami. Černé kovové špendlíky klasického tvaru označují hodinu, která byla napsána na číselníku římskými číslicemi. Hodiny napájené bateriemi 3xAA - jedna baterie pro hodinový mechanismus a dvě baterie pro mechanismus režimu (není součástí balení). Rozměry balení: 51x9xX52,5cm

Hodiny nástěnné 10674

Hodiny v bílé krabičce, napájení 1 ks tužkové baterie 1.5V AA

Hodiny nástěnné 50cm

Hodiny v bílé krabičce, napájení 1 ks tužkové baterie 1.5V AA