Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hokejka reebok a i 9

Nalezeno:    116 produktů

Reebok Tričko - #9 - Matt Duchene - Colorado Avalanche Velikost: S

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Tričko - #9 - Matt Duchene - Colorado Avalanche Velikost: S z kategorie KLUBY NHL | COLORADO AVALANCHE od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Hokejka Spartan Junior 105 cm

Spartan Junior 105 cm je dětská hokejová hůl s rovnou čepelí, která je vhodná zejména pro mladší hráče školního věku. Žerď je vyrobená z pevného dřeva, zatímco čepel je z plastu. Díky rovné čepeli a délce 105 cm je vhodná pro děti kolem 6-9 let. Kromě ledního hokeje je možné hokejku používat i na street hokej.Technický popis: dřevěná hokejová hůl pro mladší hokejisty vhodná pro trénink a amatérskou hru možnost použít ji i na street hokej délka: 105 cm žerď: dřevěná lopatka: plastová zahnutí lopatky: rovná barva: modrá obrázek je pouze ilustrační, barevné zpracování se může lišit

Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: M

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: M z kategorie KLUBY NHL | NEW JERSEY DEVILS od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: L

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: L z kategorie KLUBY NHL | NEW JERSEY DEVILS od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: XL

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: XL z kategorie KLUBY NHL | NEW JERSEY DEVILS od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: XXL

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Tričko - #9 - Zach Parise - New Jersey Devils Velikost: XXL z kategorie KLUBY NHL | NEW JERSEY DEVILS od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Reebok Dětské tričko Anaheim Ducks NHL Clean Cut Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Dětské bavlněné tričko s logem a názvek klubu NHL na hrudi.Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Dětské tričko Anaheim Ducks NHL Clean Cut Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | ANAHEIM DUCKS od výrobce Reebok za cenu 499,00 Kč.

Reebok Dětské tričko Colorado Avalanche NHL Clean Cut Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Dětské bavlněné tričko s logem a názvek klubu NHL na hrudi.Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Dětské tričko Colorado Avalanche NHL Clean Cut Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | COLORADO AVALANCHE od výrobce Reebok za cenu 499,00 Kč.

Reebok Dětské Tričko #42 David Backes Boston Bruins Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Dětské bavlněné tričko se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi.Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Dětské Tričko #42 David Backes Boston Bruins Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | BOSTON BRUINS od výrobce Reebok za cenu 666,00 Kč.

Reebok Souprava - Raglan Crew - Detroit Red Wings - dětská Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Pro malé fandy NHL, kluky i holky je tu sportovní souprava vyrobena ze vzdučného materialu v kombinaci Bavlna – Polyester. Moderní střih, zářivé barvy týmu, tričko bez rukávů s logem na hrudi a trenky s jemnou gumou kolem pasu. Výrobce Reebok. Přibližné velikosti: S – 4 roky M – 5–6 let L – 7 let. Zakupte produkt Reebok Souprava - Raglan Crew - Detroit Red Wings - dětská Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | DETROIT RED WINGS od výrobce Reebok za cenu 1049,00 Kč.

Reebok Tričko - #18 - Nathan Horton - boston Bruins - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních Velikost přibližně: XS = 4 – 5 let velikost S – pro 6 – 8 let velikost M – pro 9 – 10 let velikost L – pro 11 – 12 let velikost XL pro 13 – 15 let. Zakupte produkt Reebok Tričko - #18 - Nathan Horton - boston Bruins - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | BOSTON BRUINS od výrobce Reebok za cenu 699,00 Kč....

Reebok Dětské tepláky New Jersey Devils Stride Fleece Pants Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Kvalitní dětské fleecové tepláky na domácí i sportovní využití s elastickým pasem a dvěma předníma kapsama. S názvem a logem týmu na levé noze směrem dolů. Materiál: 70% Bavlna/30% Polyester Oficiálně dovezený originální NHL produkt. Přibližná délka nohavice od pasu: S - 80 M - 92 L - 96 XL - 102. Zakupte produkt Reebok Dětské tepláky New Jersey Devils Stride Fleece Pants Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | NEW JERSEY DEVILS od výrobce Reebok za cenu 899,00 Kč.

Reebok Tričko - #61 - Rick Nash - New York Rangers - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních Velikost přibližně: velikost XS - 4 - 5 let velikost S – pro 6 – 8 let velikost M – pro 9 – 10 let velikost L – pro 11 – 12 let velikost XL pro 13 – 15 let. Zakupte produkt Reebok Tričko - #61 - Rick Nash - New York Rangers - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | NEW YORK RANGERS od výrobce Reebok za cenu 699,00 Kč....

Reebok Tričko - #10 - Marian Gaborik - New York Rangers - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Bavlněné tričko s krátkým rukávem se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Jedná se o americké velikosti, objednávejte o číslo menší. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních Velikost přibližně: velikost S – pro 6 – 8 let velikost M – pro 9 – 10 let velikost L – pro 11 – 12 let velikost XL pro 13 – 15 let. Zakupte produkt Reebok Tričko - #10 - Marian Gaborik - New York Rangers - dětské Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | NEW YORK RANGERS od výrobce Reebok za cenu 699,00 Kč....

Reebok Dětské Tričko Keith Yandle Florida Panthers Name & Number Velikost: Dětské M (9 - 11 let)

Dětské Tričko Keith Yandle Florida Panthers Name & Number Dětské bavlněné tričko se jménem a číslem oblíbeného hráče na zádech a s logem klubu NHL na hrudi. Ramena prošita ramenní páskou pro zpevnění střihu, etiketa se značkou a zřetelným označením velikostí, jemný bavlněný materiál, příjemný na nošení, výborné vlastnosti i po mnoha vypráních. Zakupte produkt Reebok Dětské Tričko Keith Yandle Florida Panthers Name & Number Velikost: Dětské M (9 - 11 let) z kategorie KLUBY NHL | FLORIDA PANTHERS od výrobce Reebok za cenu 666,00 Kč.