Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Horcik 100tbl

Nalezeno:    5 produktů

Solgar Hořčík plus B6 100tbl

Solgar Hořčík plus B6 tbl. 100 - SOLGAR Hořčík a vitamín B6 jsou nezbytné pro funkci buněk, podporují svalovou aktivitu, zklidňují nervový systém. Doplněk stravy.

Solgar Vápník Hořčík plus Bór 100tbl

Solgar Vápník Hořčík plus Bór tbl. 100 - SOLGAR Doplněk stravy. Minerály vápník, hořčík jsou důležité pro zdravé kosti a nervy. Pohodlný způsob, jak doplnit tyto klíčové živiny, pro zdravé kosti, zuby, svaly a imunitní podporu. Podporuje funkci svalů a nervového systému, uvolňování energie a snižuje únavu.

Multimineral Complex 100tbl. - BioTech USA 100 tbl

Klíčové prvky Multi Mineral Complex poskytují výživovou podporu pro normální vývoj kostí, svalové funkce, regeneraci a metabolismus. Vápník a hořčík jsou nezbytné pro správný vývoj kostí a zubKlíčové prvky Multi Mineral Complex poskytují výživovou podporu pro normální vývoj kostí, svalové funkce, regeneraci a metabolismus. Vápník a hořčík jsou nezbytné pro správný vývoj kostí a zubů. Zinek je přítomen ve všech tkáních, orgánech a tekutinách těla a přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin a sacharidů a ke správné reprodukční funkci. Chrom je důležitý pro zachování normální hladiny cukru v krvi.Doporučené dávkováníJako doplněk výživy užívejte 3 tablety denně. Nutriční informace2 tab...

Amix Nutrition Ca + Mg + Zn, 100tbl (8594159533974)

Minerály komplexním 100 kapslí, bez příchuti Minerální látky jsou důležité pro správné fungování těla. Pokud se vám jich nedostává potřebné množství v běžné stravě, můžete se spolehnout na doplněk stravy Amix Nutrition. Obsahuje směs vápníku, hořčíku a zinku. Vápník je nezbytný k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vyrovnává energetický metabolismus a podporuje normální činnost svalů. Hořčík snižuje únavu a zkracuje dobu regenerace. Zinek přispívá k normálnímu stavu vlasů, nehtů i kostí a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. Díky vyváženému poměru všech látek vám tablety Amix Nutrition pomohou zlepšit sportovní výkon. Klíčové vlastnosti minerálů Amix Nu...

Amix Ca + Mg + Zn, 100 tablet

Ca + Mg + Zn , 100tbl Calcium-Magnesium-Zinc – směs základních minerálů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Podobné fráze:

-->