Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hosticke hnojivo na rajcata

Nalezeno:    161 produktů

Hoštické hnojivo na rajčata a papriky - čistě přírodní 1 kg FORESTINA

Čistě přírodní produkt bez přídavku průmyslových složek. Dodává rostlinám potřebné živiny a výrazně aktivuje půdní mikroflóru. Speciální hnojivo na rajčata a papriky, Balení: 1 kg

Hoštické hnojivo na RAJČATA a PAPRIKY, Forestina, balení 1 kg

Organické hnojení dodá vašim rajčatům a paprikám potřebné živiny. Čistě přírodní produkt bez průmyslově vyráběných složek.

Tekuté Hoštické hnojivo na RAJČATA a PAPRIKY, Forestina, balení 500 ml

Hoštické kapalné hnojivo pro rajčata a papriky. Rostlinám dodá vyžadované živiny a zajistí chutný vyzrálý plod.

Hoštické kapalné hnojivo na rajčata a papriky - s guánem 1 l FORESTINA

Složení: Organicko-minerální NPK hnojivo 7% N + 4% P2O5 + 6% K2O Balení: 1 l

Hoštické - rajčata a papriky 1 kg s guánem

Hoštické organické hnojivo na rajčata a papriky.

Hoštické - rajčata a papriky 1 kg s guánem

Hoštické organické hnojivo na rajčata a papriky. složení: N 8 %, P 2,5 %, K 1 %, Mg 0,3 %Popis:Hoštické organické hnojivo na rajčata a papriky obsahuje fermentovaný kravský a koňský hnůj, drcenou a granulovanou rohovinu a přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků. Jedná se o čistě přírodní produkt, bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru.

Hoštické tekuté - rajčata a papriky 1 l s guánem

Hoštické kapalné hnojivo na rajčata a papriky s obsahem guána.

Hoštické tekuté - rajčata a papriky 500 ml s guánem

Hoštické kapalné hnojivo na rajčata a papriky s obsahem guána.

Čisté přírodní Hoštické hnojivo

Hoštické přírodní hnojivo na rajčata a papriky, obsahuje fermentovaný kravský a koňský hnůj, drcenou a granulovanou rohovinu a přírodní guáno, pocházející z trusu mořský ptáků. Jedná se o čistě přírodní produkt, bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo dodává rostlinám nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru. Pro další výživu rostlin doporučujeme použít kapalnou formu Hoštického hnojiva s guánem.

Hoštické hnojivé tyčinky na rajčata, papriky a okurky 20 ks FORESTINA

Hnojivé tyčinky jsou vhodné pro pěstování všech druhů rajčat, paprik a okurek. Jsou ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu na záhonech, ve fóliovnících a sklenících.

Hoštické tekuté - rajčata a papriky 500 ml s guánem

Hoštické kapalné hnojivo na rajčata a papriky s obsahem guána. složení: Celkový dusík rozpustný ve vodě (N) 7 %, z toho dusičnanový dusík rozpustný ve vodě (NO3-N) 0,7 %, amonný dusík rozpustný ve vodě (NH4-N) 6,3 %, oxid fosforečný rozpustný ve vodě (P2O5) 4,0 %, draslík rozpustný ve vodě (K2O) 6,0 %

Slepičince Hoštické hnojivo

Slepičince Hoštické hnojivo, je přírodní produkt obsahující fermentovaný slepičí trus. Pro vysoký obsah fosforu je po staletí využíván při pěstování okrasných rostlin, ale i ovoce a zeleniny. Ideální pro muškáty, rajčata, okurky a papriky.

Forestina Hoštické - rajčata a papriky 1 kg s guánem

složení: N 8 %, P 2,5 %, K 1 %, Mg 0,3 %Popis:Hoštické organické hnojivo na rajčata a papriky obsahuje fermentovaný kravský a koňský hnůj, drcenou a granulovanou rohovinu a přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků. Jedná se o čistě přírodní produkt, bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru.Použití:Hnojení Hoštickým hnojivem na rajčata a papriky provádíme na začátku vegetace a v průběhu vegetace, tak že uvedené množství hnojiva zapravíme vhodným nářadím do půdy a dostatečně zalijeme.Dávkování:Začátek vegetace: 1,2 - 1,4 kg...

Organické Hoštické hnojivo

Organické Hoštické hnojivo, je Hoštická rohovina, dlouhodobě působící a vysoce účinné hnojivo, vyrobené ze zdravé rohoviny, která je významným zdrojem dusíku. Vhodná pro ovoce, zeleninu a vodní rostliny, které mají na dusík zvýšení nárok.

Organické Hoštické hnojivo

Organické Hoštické hnojivo, je Hoštická rohovina, dlouhodobě působící a vysoce účinné hnojivo, vyrobené ze zdravé rohoviny, která je významným zdrojem dusíku. Vhodná pro ovoce, zeleninu a vodní rostliny, které mají na dusík zvýšení nárok.