Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Houpaci zviratko

Nalezeno:    58 produktů

BabyGo houpací zvířátko Králíček

BabyGo Houpací zvířátko Hnědý ušatý králíček zdobí přední část dřevěného houpadla určeného k houpání dětem od 10 měsíců a maximální hmotnosti 20 kg. Kostra houpátka je vyrobena z březového dřeva. Sedátko je polstrované, aby se dětem dobře sedělo. Přednosti: bezpečné a pohodlné křesílko imituje zvukově zvířátko Kupte dětem houpací zvířátko BabyGo! Vhodné pro děti od 10 měsíců Materiál: dřevo, polyester Výška sedáku: 25 cm Výška zádové opěrky: 22 cm Váha: 3 kg Nosnost: do 20 kg Rozměry: 61 ...

Bestway Dětské nafukovací houpací zvířátko

Nafukovací houpací zvířátko Bestway ve tvaru zvířátka. Hračka má nastavitelné opěradlo, pevná madla, bezpečností ventily. Balení obsahuje: jedno houpací křesílko a záplatu pro opravu. Vhodný pro děti od 1-3 let. Vyrobeno z pevného a předem otestovaného vinylu. Rozměry: 86x43x63 cm. Maximální zatížení 18 kg. Nafukovací houpací zvířátko Bestway ve tvaru zvířátka. Hračka má nastavitelné opěradlo, pevná madla, bezpečností ventily. Balení obsahuje: jedno houpací křesílko a záplatu pro opravu. Vhodný pro děti od 1-3 let. Vyrobeno z pevného a předem otestovaného vinylu. Rozměry: 86x43x63 cm. Maximální zatížení 18 kg.

Houpací zvířátko Motýlek s melodií

Houpací Motýlek s melodiemi. - hraje různé melodie - dřevěné úchyty - bezpečnostní pásy - pohodné místo k sezení. Motýlek je vyroben z měkkého plyše. Rozměry: délka 60cm, šířka 45cm, výška 47cm. Pro děti s váhou max. 30 kg. Vyrobeno z materiálů, které splňuji normy Evropské unie i certifikáty.