Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hoya pro 67

Nalezeno:    30 produktů

HOYA filtr polarizační cirkulární HD 67 mm + HOYA ND 1000x PRO 67 mm

Set polarizačního a ND filtru o intenzitě 1000 je ideálním setem pro každého krajináře. Filtry jsou určeny pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají maximální možnou kvalitu a odolnost. Polarizační filtry jsou vyrobeny ze speciálního, chemicky tvrzeného skla, které má čtyřikrát větší pevnost než doposud. Kromě 8 antireflexních vrstev s transmitancí 99,35% jsou filtry opatřeny také odolností vůči vodě, olejům, mechanickým nečistotám a poškrábání. Barevně neutrální ND filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 100000x PRO 67 mm

HOYA ND 100000x je unikátní filtr s vysokou redukcí světla vstupujícího do objektivu. Projde jen 0,001%. Filtr se hodí pro fotografie dramatických snímků krajiny, architektury a další kreativní fotografii. Technologie ACCU-ND ve filtrech HOYA PRO ND poskytuje skutečně neutrální vyvážení barev, které nepřidává do snímků žádné znatelné zabarvení.

HOYA filtr ND 1000x PRO 67 mm

Hoya PRO ND 1000x patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 32x PRO 67 mm

Hoya PRO ND 32x patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 500x PRO 67 mm

Hoya PRO ND 500x patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 64x PRO 67 mm

Hoya PRO ND 64x patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 8x PRO 67 mm

Hoya PRO1D NDx8 patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem.

HOYA filtr ND 16x PRO 67 mm

Hoya PRO1D ND16 patří do výbavy profesionálního krajinářského fotografa i kameramana. Barevně neutrální filtr se používá k potlačení přemíry světelného záření, procházejícího objektivem. Vhodný k použití ve vysokohorské fotografii nebo na silně osvětlených mořských plážích.

HOYA filtr IR R72 67 mm

IR filtr Hoya propouští záření o vlnové délce 720 nm. Na černobílém i barevném IR filmu vytváří snímky s apokalyptickým nádechem. Vhodný pro náladově pojaté krajinářské i architektonické fotografie.

Hoya PL-C HD 67 mm

Typ: Polarizačni filtr: ano UV a ochranný filtr: ne Filtr Skylight a filtr pro farevné korekce: ne černý / bílý filtr: ne Efektový filtr: ne Šedý filtr: ne Čočka na blízko: ne Příslušenství k filtru: ne všeobecný: Průměr (mm): 67

HOYA HMC oranžový YA3 67 mm

Zvyšuje kontrast mezi červené a žluté. Obzvláště užitečné pro vzdálené venkovní záběry pořízené teleobjektivem. Také užitečné v barevné fotografii pro velkolepé západy slunce, mořské krajiny, atd

HOYA 67 mm HD NANO (POLC67HDN)

Polarizační filtr CPL, průměr 67 mm Polarizační filtr je správnou cestou pro zhotovení působivých venkovních fotografií na slunečním světle. Barvy budou perfektně vyvážené v celém snímku včetně krásně modré oblohy. Polarizační filtr je nedocenitelný pomocník při venkovním fotografování se sluncem. Filtr odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a živost barev, a tak bude mít jasná obloha správné odstíny modré a potlačí se opar. HD filtr má o 25 % vyšší propustnost než standardní polarizační filtry a kromě polarizačního efektu nemá prakticky žádný vliv na vyvážení barev, kontrast nebo čistotu výsledného sní...

Hoya HMC UV filtr 67 mm

UV filtr by neměl chybět v základní výbavě každého fotografa. Výborně plní funkci ochranou a dokáže spolehlivě ochránit přední čočku Vašeho objektivu před mechanickým poškozením. UV filtr by neměl chybět v základní výbavě každého fotografa. Výborně plní funkci ochranou a dokáže spolehlivě ochránit přední čočku Vašeho objektivu před mechanickým poškozením. Druhou zásadní funkcí je potlačení efektu zamlžených a namodralých dálek, což způsobuje právě rozptýlené UV záření. Pro dosažení lepší čistoty obrazu a

HOYA ND 8X PROND 67 mm (ND867PRO)

ND filtr - průměr 67 mm, 8 (propustnost 12,5 %) ND HOYA 8X PROND 67 mm je filtr, který brání průniku světla na čočku fotoaparátu. Používá se k redukování světla, díky tomu je možné experimentovat s expozičním časem či clonou a mít tak kontrolu nad délkou expozice i za extrémních okolností. Využití tohoto filtru naleznete i tam, kde je za intenzivního osvětlení požadována malá hloubka ostrosti. ND HOYA 8X PROND můžete použít například při světlém dni, když fotíte vodopád, tam je požadována dlouhá doba expozice pro vytvoření úmyslného rozmazání vody. Filtr má průměr 67 mm a propustnost 12,5 %. Povrchová úprava typu PROND zajišťuje jeho anti-reflexní vlastnost. Klíčov...

HOYA filtr polarizační cirkulární HRT 67 mm

Polarizační filtry Hoya HRT se mohou pyšnit hned několika prvenstvími. První z nich je speciální polarizační fólie HRT, která při stejném polarizačním účinku, jako u ostatních filtrů propouští o 25% více světla. Další zajímavostí je integrování UV filtru. Hoya HRT je tak univerzální filtr pro denní fotografování.

-->