Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hraci deka s hrazdou chobotnice

Nalezeno:    307 produktů

Hrací deka s hrazdou Safari

Hrací deka s hrazdou Safari Hrací deka s krásnými ilustracemi zvířátek a odnímatelnou opičkou.

Hrací deka s hrazdou Opička

Hrací deka s hrazdou Opička Extra měkká hrací deka s krásnými plyšovými zvířátky - tygříkem, opičkou a medvídkem koalou.

Yookidoo Hrací deka s hrazdou

Yookidoo Hrací deka s hrazdou je unikátní interaktivní hrací deka velikosti 100×85 cms hrazdou a pohyblivým autíčkem pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů Vašich nejmenších. Všechny doplňky vyzývají k tvůrčímu experimentování a vyvolávají přirozenou zvědavost dětí.

Hrací deka s hrazdou Jednorožec

Hrací deka s hrazdou Jednorožec Hrací deka s krásnými ilustracemi jednorožce a jeho kamarádů. Zavěšené hračky na hrazdě zabaví a vybízí ke zkoumání miminko ležící na zádech.

Hrací deka s hrazdou Lev

Hrací deka s hrazdou Lev Originální hrací deka s vyvýšenou částí, která podněcuje miminko ke hře na bříšku. Poutka na okraji vyvýšení umožňují připevnit před dítě hračky, které jsou zavěšené na hrazdě a tím upoutat jeho pozornost.

Hrací deka s hrazdou Zahrada

Hrací deka s hrazdou Zahrada Měkká hrací deka s množstvím různorodých aktivit pro zkoumání a objevování je navržena tak, aby podněcovala dítě ke hře na bříšku. Originální odnímatelné hračky upoutají pozornost dítěte a zajistí mu hodiny zábavy.

Hrací deka s hrazdou Tučňák

Hrací deka s hrazdou Tučňák Hrací deka s povrchem z hebkého plyše je ideální pro miminko v chladných obdobích roku. Nejenže miminko výborně ochrání před chladem od podlahy, ale díky hrazdičce s roztomilými hračkami ho zabaví a rozvíjí.

Yookidoo - Hrací deka s hrazdou

Interaktivní hrací deka se spousty aktivit pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů těch nejmenších. Hrací deka a její jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby bylo možné hraní v poloze na břiše, na zádech a v sedě. Tímto způsobem je podporován vývoj dětí v různých fázích růstu. Revoluční systém této deky je v motorizovaném autíčku, které může být připojeno k hrazdě ve výšce nebo na samotné dece. Autíčko jezdí po své dráze sem a tam zatímco hraje hudba. K dispozici jsou dvě melodie: temperamentní a relaxační. Je-li třeba, může být hudba zcela vypnuta. Na autíčko je možné připevňovat jednotlivé postavičky jako cestující. Při jízdě ve výšce na hrazdě slouží aut...

Teddies Hrací deka s hrazdou

Veselá hrací podložka s hrazdou zaujme i ty nejmenší. Na hrazdě jsou zavěšené odnímatelné hračky. Hrazda napomáhá rozvoji smyslů a motorických schopností dítěte. Hrazdu velmi snadno složíte a použijete nejenom doma, ale i při cestování s miminkem. Vhodné od narození. Velikost balení: 62 x 46 x 8 cm.

Vulli Hrací deka s hrazdou

Nové lákavé barvy a spousta zábavných aktivit upoutají pozornost vašeho dítěte! Tato pohodlná hrací deka zahrnuje nafukovací matraci, hrazdičku s aktivitami a textilní deku, které probouzí smysly vašeho děťátka. 3 polohy ke hraní: Vleže: Dítě objevuje různé aktivity kolem sebe na podložce, na hrazdičce a polštáři. Vsedě: Dítě se baví aktivitami, zatímco je chráněné bočnicemi (ochranným polštářem). Bez hrazdičky: dítě si může bezpečně hrát díky ochranným bočnicím. Rozměry výrobku: 890 (d) x 700 (š) x 650 (v) mm.

Infantino Hrací deka s hrazdou ZOO

Hrací deka s hrazdou ZOO Hrací deka s krásnými ilustracemi zvířátek ze zoo.

Hrací deka s hrazdou slon Ellery

Hrací deka s hrazdou slon Ellery Originální hrací deka s vyvýšenou částí v podobě hlavy slona, která poskytne miminku spoustu zábavy a podněcuje ho i ke hře na bříšku.

Hrací deka s hrazdou Jednorožec (3021105052326)

Hrací deka pro nejmenší, rozměry: 95cm×60cm, výška hrazdičky: 40cm, disponující elementy pro rozvoj smyslů dítěte, vhodné od narození Hrací deka s hrazdou Jednorožec od známého výrobce Infantino se stane oblíbeným místem, kde si může vaše miminko hrát, nebo jen tak odpočívat. Deka je laděna do duhových barev a dominuje jí krásná ilustrace pohádkového jednorožce. Součástí balení jsou i tři odnímatelné hračky, které můžete zavěsit na hrazdu. Děťátko leží na zádíčkách a pozoruje barvu, tvar a pohyb roztomilých hraček. Je ideální na cesty, neboť ji lze přeložit na polovinu a pomocí držadla jednoduše přenášet. Hrací deka s jednorožcem udělá radost těm nejmenším dětem již od narození. ...

COSING Hrací deka s hrazdou Tuleň

Cosing Hrací deka s hrazdou Tuleň se spoustou aktivit zajistí miminku nekonečnou zábavu v prostředí kamaráda tuleně. Je vhodná pro děti od 3 měsíců.

COSING Hrací deka s hrazdou Obdélník

Cosing Hrací deka s hrazdou Obdélník se spoustou aktivit zajistí miminku nekonečnou zábavu. Je vhodná pro děti od 3 měsíců. Rozměr 95 × 95 cm.