Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hranate hodiny s motyli

Nalezeno:    72 produktů

Hodiny hranaté Brodway 60x60cm

Hranaté hodiny Brodway nás přenesou do Ameriky začátku minulého století, do doby náporu evropských přistěhovalců. Nebyl to právě váš dědeček, který tam odjel za prací a při pohledu na hodiny myslel na ty, co zůstali doma a za kterými by se chtěl už brzy vrátit? Rozměry: 60x60cmMateriál: kovová obruč

Hranaté hodiny s patinou 80536

Hranaté kovové hodiny v béžové barvě s patinou mají ucho na horním rámu. Ciferník hodin je v tmavší barvě s detailem rzi a bílými číslicemi. 1 AA baterie.

Zrcadlové hodiny hranaté 135180

Nástěnné hodiny v obdélníkovém tvaru jsou pokryty nádherným zrcadlovým povrchem. Hodiny mají minimalistický ciferník s římskými číslicemi. Tyto nástěnné hodiny dokonale rozjasní a oživí vzhled moderního interiéru.

Hranaté zlaté hodiny 108892

Velmi luxusní zlaté kovové hodiny s římskými číslicemi a nápisy je dokonalou volbou do stylového interiéru. Hodiny jsou ze přední strany zaskleny.

Hranaté hodiny na postavení 82481

Krásné hranaté retro hodiny na postavení s ciferníkem ve světlé barvě s imitací patiny. Hodiny mají detail nápisů, které je dokonale oživí.

Hranaté nástěnné hodiny ozubená kola 118008

Velké nástěnné hodiny v černobílém provedení mají ciferník s čitelnými římskými číslicemi a detaily ozubených koleček. Hodiny se skládají ze tří kovových panelů. Tyto nástěnné hodiny jsou dokonalou volbou do moderního interiéru a to zejména do prostorných místností.

AMADEA Dřevěné hodiny nástěnné hranaté s vlčím mákem, masivní dřevo, 25x25 cm (30110)

Hodiny Dřevěné nástěnné hodiny hranaté s motivem vlčích máků jsou vyrobené z masivního lipového dřeva a potištěné, rozměr je 25 x 25 x 2 cm, hodiny jsou na povrchu ošetřeny voskem. Hodiny se dodávají zabalené v dárkové krabičce s průhledným víčkem. Hodinový strojek je značky QUARTZ vyrobený v Německu, má tichý chod, baterie AA 1,5V. Český výrobek. Výzdoba ze dřeva je rok od roku populárnější díky svému přírodnímu vzhledu. Hranaté hodiny s motivem vlčího máku AMADEA jsou zhotoveny z masivu lípy. Tento materiál vhodně doplňuje dekorační vosk. Dřevěné analogové hodiny s kulatým ciferníkem můžete umístit do svého interiéru na libovolné místo, například na poličku a jdou ...

Hodiny s kamínky 113113

Originální hodiny se budou krásně vyjímat v jakékoliv polici nebo na komodě. Zrcadlový rám doplněn o hranaté kamínky zaujme každého svým neotřelým designem. Vhodné do noblesních prostor Vaší domácnosti.

Hodiny s černým podkladem 109190

Tyto krásné hranaté hodiny s ciferníkem v tmavé barvě se světlými čísly a ručičkami jsou krásným praktickém doplňkem do retro interiéru. Rám hodin má bílou barvu s černou patinou. Hodiny jsou na 1 AA baterii.

Stolní zrcadlové hodiny s kamínky 115926

Hranaté stolní hodiny jsou zasazeny ve skleněném rámu se zrcadlovým povrchem doplněným černým středem vykládaným nádhernými broušenými kamínky imitujícími diamanty. Tyto hodiny jsou elegantním doplňkem stolu, komody či poličky.

Jedlý papír Amazonští motýli

Jedlý papír Amazonští motýli Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem barevných exotických motýlů. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout. Velikost jednotlivých obrázků: 2,7 - 4,8 cm Jedna kartička obsahuje 8 ks jedlých obrázků

Jedlý papír Amazonští motýli

Jedlý papír Amazonští motýli Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem barevných exotických motýlů. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout. Velikost jednotlivých obrázků: 2,7 - 4,8 cm Jedna kartička obsahuje 8 ks jedlých obrázků

Jedlý papír Barevní motýli

Jedlý papír Barevní motýli Jedlé mini obrázky na tenké oplatce s motivem barevných motýlků. Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout. Velikost jednotlivých obrázků: 4,2 x 3-3,5 cm Jedna kartička obsahuje 6 ks jedlých obrázků