Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hroznovy cukr

Nalezeno:    464 produktů

Glukopur hroznový cukr 250g

Glukopur hroznový cukr je přírodní sladidlo. Glukopur je dextróza, tzn. monosacharid, který se vyskytuje v mnohých plodech (hroznové víno) a plodinách (kukuřice, brambory). Tato dextróza je vyrobena z kukuřičného škrobu. Podává se jako nápoj rozpuštěný ve vodě nebo citrónové šťávě.Sladidlo, hroznový cukr (dextróza) je vhodné na celkové posílení organismu. Je určené pro sportovce při zvýšeném tělesném výkonu, zároveň je významnou energetickou složkou potravy pro posílení organismu během zátěže.Balení obsahuje 250 g.

Hroznový cukr + Vitamin C

Hroznový cukr je přírodní, lehce stravitelný a poskytuje okamžitý přísun energie. Zlepšuje fyzickou kondici a koncentraci, což pomáhá v práci, při sportu i při učení. PEZ Hroznový cukr je navíc obohacený vitamínem C.Průměrné nutriční informaceve 100 gv 1 balení 39 gEnergetická hodnota367 kCal143,13 kCalBílkoviny - proteiny0,01 g Energetická hodnota1557 kJ607,23 kJSacharidy - uhlohydráty89,5 g34,91 gz toho cukry88,9 g34,67 gTuky0,7 g0,27 gVitamíny a minerályve 100 gv 1 balení 39 gVitamín C38 mg14,82 mg

GLUKOPUR hroznový cukr 250g

Sladidlo Glukopur - hroznový cukr je nejrozšířenější monosacharid, který se volně vyskytuje v mnoha plodech, zejména v hroznovém víně. Doporučuje se na celkové posílení organismu. Podává se jako nápoj ve vodě, mléku, kakau, citrónové sťávě a podobně.

Lékárenská lízátka hroznový cukr 60ks

Lékárenská lízátka obsahují hroznový cukr - dextrózu. Je ideální pro nahrazení ztráty energie například po intenzivním sportovním výkonu. Je také jednoduchá na trávení. Sladivost dextrózy je o polovinu menší než u řepného cukru. Balení obsahuje 60 ks.

Energit hroznový cukr multivitamin 17

Hroznový cukr obohacený o pět základních vitaminů. Dodá rychle potřebnou energii a posílí imunitu. okamžitý zdroj energie obohaceno o vitaminy posiluje imunitní systém skvělá ovocná chuť pouze přírodní aromata vhodné také pro sportovce SLOŽENÍ obsahuje: vitamin C, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, kyselina pantotenová DÁVKOVÁNÍ Vezměte 3-4 tablety denně. Není vhodné pro děti do 3 let.

Intact hroznový cukr KINDERMIX (3917300)

Bonbóny – na jazyku rychle rozpustné pastilky s hroznovým cukrem a vitaminem C s příchutí maliny, citrónu, jablka a koly (neobsahuje kofein) Na jazyku rychle rozpustné pastilky s hroznovým cukrem a vitaminem C s příchutí maliny, citrónu, jablka a koly (neobsahuje kofein).

Glukopur prášek 250g (krabičky) - hroznový cukr

Glukopur plv.250g (krabičky) - hroznový cukr Sladidlo, hroznový cukr, (dextróza). Je vhodný na celkové posílení organismu.

LIVSANE Bonbóny Hroznový cukr lízátka 10ks

LIVSANE Bonbóny hroznový cukr lízátka s multivitamíny v chutné příchuti tropického ovoce s 10 vitamíny. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Neobsahuje lepek ani laktózu. Biotin přispívá k udržení normálního stavu sliznic a vlasů. Vitamín B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Vitamin B12 se podílí na procesu dělení buněk. Niacin přispívá k normální funkci metabolismu a normální činnosti nervové soustavy. Balení obsahuje 10 ks.

-->