Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ht odpadni trubka 100

Nalezeno:    5 produktů

Peštan HTEM trubka DN 110 - 250mm

HTEM trubka DN 110 - 250mm Odpadní trubky a tvarovky jsou určeny k odvádění odpadních vod uvnitř domů a průmyslových staveb. Všechny prvky systému HT jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnícím kroužkem. Díky jednotným rozměrům je lze spojovat s trubkami pro svislé odpady i jiných výrobců. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. (oblast použití B – v budovách a na jejich vnějších stěnách) Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Peštan HTEM trubka DN 110 - 500mm

HTEM trubka DN 110 - 500mm Odpadní trubky a tvarovky jsou určeny k odvádění odpadních vod uvnitř domů a průmyslových staveb. Všechny prvky systému HT jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnícím kroužkem. Díky jednotným rozměrům je lze spojovat s trubkami pro svislé odpady i jiných výrobců. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. (oblast použití B – v budovách a na jejich vnějších stěnách) Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Peštan HTEM trubka DN 110 - 1000mm

HTEM trubka DN 110 - 1000mm Odpadní trubky a tvarovky jsou určeny k odvádění odpadních vod uvnitř domů a průmyslových staveb. Všechny prvky systému HT jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnícím kroužkem. Díky jednotným rozměrům je lze spojovat s trubkami pro svislé odpady i jiných výrobců. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. (oblast použití B – v budovách a na jejich vnějších stěnách) Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Peštan HTEM trubka DN 110 - 2000mm

HTEM trubka DN 110 - 2000mm Odpadní trubky a tvarovky jsou určeny k odvádění odpadních vod uvnitř domů a průmyslových staveb. Všechny prvky systému HT jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnícím kroužkem. Díky jednotným rozměrům je lze spojovat s trubkami pro svislé odpady i jiných výrobců. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. (oblast použití B – v budovách a na jejich vnějších stěnách) Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Peštan HTEM trubka DN 110 - 150mm

HTEM trubka DN 110 - 150mm Odpadní trubky a tvarovky jsou určeny k odvádění odpadních vod uvnitř domů a průmyslových staveb. Všechny prvky systému HT jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnícím kroužkem. Díky jednotným rozměrům je lze spojovat s trubkami pro svislé odpady i jiných výrobců. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. (oblast použití B – v budovách a na jejich vnějších stěnách) Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

-->