Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hummer h3 1 14

Nalezeno:    2791 produktů

Road Bot Hummer H3 1:32

Road Bot Hummer H3 1:32 se světlem

Mac Hummer Robot Toys H3 1:32

Kolekce propracovaných Road botů v poměru 1:18 se zvukovými a světelnými efekty. Proměňují se z auta na robota a naopak, má navíc meč, který vydává zvuky a svítí.

Road Bot Hummer H3 1:32 se světlem

Kolekce propracovaných Road botů v poměru 1:18 se zvukovými a světelnými efekty.

CASTORLAND Puzzle Jeep Hummer H3 54 dílků

Mini-Puzzle (dílky 1,8cm, baleno v malé krabičce) ze série Jeepy - Offroad. Rozměr složeného puzzle 16,5 x 11 cm

HAPPY WELL Robot se svítícím mečem: Hummer H3

Terénní auto, které se může změnit v robota. Po zmáčknutí tlačítka se rozzáří jeho svítící meč. Měřítko auta: 1 : 32

Filtrační vložka DELTECH 14 - S3, P3, H3, C3 (Al)

Filtrační vložky filtrů DELTECH   Vložky filtrů stlačeného vzduchu DELTECH s hliníkovým uchycením pro odloučení mechanických nečistot oleje a vody ze stlačeného vzduchu na požadovanou úroveň.Typy filtračních vložek – barevné rozdělení:Typ S3 – předfiltr k odstranění nečistot do velikosti 3 mikrometrů.Typ P3 – mikrofiltr k odstranění nečistot do velikosti 1 mikrometruTyp H3 – submikrofiltr k odstranění nečistot do velikosti 0,01 mikrometrů, zbytkový olej do 0...

RCobchod Crawler King Hummer 2,4Ghz Trialové auto 4x4

Hračka do těžkého terénu. Nově na 2,4Ghz - může jezdit více aut na jednom místě, pohon 4x4 Terénní auto na dálkové ovládání - HUMMER 4x4 Crawler King Hummer je opravdové monstrum mezi dálkově ovládanými hračkami. Velké auto s pohonem všech čtyř kol. Auto dosahuje rychlosti 5-10 km/h - nemusíte se bát že v plné rychlosti trefíte hned první překážku. Valí se na obrovských pneumatikách, kterým nic nestojí v cestě. Snadno se ovládá a chová se dobře na písku, asfaltu, chodníku a dalších površích. Škoda jen že není vodotěsné, je tedy třeba dávat pozor na mokrý povrch nebo ošetřit elektroniku ochranným sprejem nanoprotech Obsah balení: Model Crawler King - auto na d...

Columbia Crest H3 Horse Heaven Hill Merlot 2013 0,75l

Plné a harmonické víno s vůní malin, černého pepře a zemitých tónů, v chuti pak tóny višní v čokoládě a švestek, se sametovou tříslovinou v dlouhém a elegantním závěru.Vinice Horse Heaven Hills jsou položené východně od pohoří Cascade, které brání přístupu vlhkého počasí od Tichého oceánu a zaručují každoroční 100% zralost hroznů.18 měsíců zrání v dubových sudech, z nichž je 1/3 nových. Původ vína Země původu: Americká vína Vinařská oblast:

Columbia Crest H3 Horse Heaven Hill Cabernet Sauvignon 2015 0,75l

Svůdná vůně s tóny zralých tmavých bobulí, černého rybízu a švestek. Plná, šťavnatá a svěží chuť s jemnou tříslovinou. V dlouhém závěru jemné tóny kávy a hořké čokolády.Hodí se ke zvěřině, rizotu, rajčatovým těstovinám a zralým sýrům.18 měsíců zrání ve francouzských dubových sudech. Původ vína Země původu: Americká vína Vinařská oblast: Washington State Vinařství:

Policejní crawler RANGER 1/14 - s osvětlením

Hračka do těžkého terénu. Nově na 2,4Ghz - může jezdit více aut na jednom místě, pohon 4x4 Crawler King Hummer je opravdové monstrum mezi dálkově ovládanými hračkami. Velké auto s pohonem všech čtyř kol. Auto dosahuje rychlosti 5-10 km/h - nemusíte se bát že v plné rychlosti trefíte hned první překážku. Valí se na obrovských pneumatikách, kterým nic nestojí v cestě. Snadno se ovládá a chová se dobře na písku, asfaltu, chodníku a dalších površích. Škoda jen že není vodotěsné, je tedy třeba dávat pozor na mokrý povrch nebo ošetřit elektroniku ochranným sprejem nanoprotech zakoupit lze zde. Můžete si také dokoupit náhradní akumulátor do zálohy. Obsah balení:

PLAVKY 3+1 ZDARMA Víceúčelové pánské šortkové plavky v 17 barvách! Barva: Emerald green/Limeta, Velikost: XL, Velikost dle značky: (91-96cm) Akce 3+1 zdarma!

      Zjednodušte si život a vyzkoušejte tyto praktické plavky 2v1 které můžete nosit i jako šortky!  Plavky jsou jedn...

PLAVKY 3+1 ZDARMA Víceúčelové pánské šortkové plavky v 17 barvách! Barva: Emerald green/Limeta, Velikost: XXL, Velikost dle značky: (96-101cm) Akce 3+1 zdarma!

      Zjednodušte si život a vyzkoušejte tyto praktické plavky 2v1 které můžete nosit i jako šortky!  Plavky jsou jedn...

PLAVKY 3+1 ZDARMA Víceúčelové pánské šortkové plavky v 17 barvách! Barva: Emerald green/Limeta, Velikost: M, Velikost dle značky: (81-87cm) Akce 3+1 zdarma!

      Zjednodušte si život a vyzkoušejte tyto praktické plavky 2v1 které můžete nosit i jako šortky!  Plavky jsou jedn...