Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hustomer elektrolytu

Nalezeno:    16 produktů

Hustoměr elektrolytu akumulátoru

Hustoměr elektrolytu akumulátoru především pro olověné akumuláry

hustoměr elektrolytu autobaterie

Hustoměr určený k měření elektrolytu autobaterie.

Filson Hustoměr elektrolytu akumulátoru

Hustoměr sestavte podle nákresu. Ochranný molitan odstraňte, plovák umístěte širší stranou (závažím) směrem k nasávací trubičce. Balónek povytáhněte ž na konec. Měření stavu akumulátoru: Balónkem nasajte kapalinu elektrolytu a odečtěte hodnotu na plováku v místě hladiny kapaliny. Měření provádějte na všech článcích akumulátoru. Popis stupnice: červená- článek je vybitý, bílá- uspokojivý, zelená- dobrý stav. Elektrolyt je silná žíravina, předejděte jeho kontaktu s pokožkou, oblečením a lakem vozidla.

Hustoměr elektrolytu akumulátoru / stavu nabití akumulátoru

účinně změří stupeň nabití akumulátoru, snadná a bezpečná manipulace

Hustoměr baterie

Skleněný hustoměr s balónkem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.

Hustoměr akumulátoru

<p>Skleněný hustoměr s balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.</p>

Bottari Hustoměr baterie

Skleněný hustoměr s balónkem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.

Compass Hustoměr akumulátoru

Hustoměr akumulátoru Skleněný hustoměr s balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.

Compass Hustoměr akumulátoru

Skleněný hustoměr s balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.

Compass Hustoměr akumulátoru

Skleněný hustoměr s balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.

Compass Hustoměr akumulátoru

Pořiďte si do Vaší dílny či garáže tento velmi kvalitní skleněný hustoměr určený k měření elektrolytu akumulátoru auta. Hustoměr je vybaven balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem. Práce s ním je velice rychlá a jednoduchá, zvládne ji opravdu každý. Technické údaje: materiál: sklo Obsah balení: 1 x hustoměr

COMPASS Hustoměr akumulátoru (09341)

Hustoměr skleněný, s balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem, určený k měření elektrolytu akumulátoru.   Představujeme vám velmi kvalitní skleněný hustoměr určený k měření elektrolytu akumulátoru vašeho auta. Hustoměr je vybaven balónkem, nasávací trubicí a vnitřním plovákem. Práce s ním je velmi rychlá a jednoduchá, zvládne ji opravdu každý.

refraktometr - optický hustoměr (pro elektrolyt, chladící kapalinu, kapalinu ostřikovačů, adblue)

Optický přístroj 4 v 1 - refraktometr slouží ke kontrole provozních kapalin. Mrazuvzdornost chladící kapaliny, koncentrace kyseliny v elektrolytu akumulátorových baterií, mrazuvzdornost kapaliny ostřikovačů a koncentrace močoviny v ADBLUE. Optický přístroj 4 v 1 - refraktometr slouží ke kontrole provozních kapalin: Mrazuvzdornost chladící kapaliny G12 - pravá strana stupnice, G13 - levá strana stupnice. Ukazuje zámrznou teplotu kapaliny ve °C Koncentrace kyseliny v elektrolytu akumulátorových baterií Naměřené hodnoty: GOOD - baterie je v pořádku, FAIR - baterie je v přijatelném stavu, RECHARGE - baterii je nutné dobít Mrazuvzdornost kapaliny ostřikovačů Ukazuje zámrznou teplotu ka...

Měřič hustoty kyseliny autobaterie - JONNESWAY AR030001

Hustoměr na kyselinu v autobateriích Jonnesway AR030001Pomůcka pro snadnou a rychlou kontrolu kvality elektrolytu v autobateriích. Pomáhá předejít vybití akumulátoru a tím snižování jeho životnosti.

Měřič hustoty kyseliny autobaterie - JONNESWAY AR030001

Hustoměr na kyselinu v autobateriích Jonnesway AR030001 Pomůcka pro snadnou a rychlou kontrolu kvality elektrolytu v autobateriích. Pomáhá předejít vybití akumulátoru a tím snižování jeho životnosti.

Podobné fráze: