Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hyal drop multi 10ml

Nalezeno:    10 produktů

Hyal-Drop multi oční kapky 10ml

Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení.

Hyal-Drop multi 2,4mg/ml oční kapky 10ml

Hyal-Drop multi oční kapky 10ml 2.0 Zdravotnický prostředek. Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení.

Hyal-Drop Multi 10 ml

Expirace 07/2022 Dostupnost: skladem

Hyal-Drop Multi 10 ml

Velmi kvalitní oční kapky obsahem kyseliny hyaluronové.

Hyal-Drop multi 10 ml (4049649000060)

Oční kapky pro okamžité zvlhčení a úlevu od podrážděných očí Poskytněte svým očím okamžitou úlevu s očními kapkami Hyal-Drop multi. Přispěchají na pomoc, pokud máte pocit suchých očí nebo při jejich pálení či únavě. Ideální jsou také v případě, že vám něco spadlo do oka nebo slzíte. Podrážděným očím ze sledování televize, počítače, z pobytu v klimatizovaných místnostech nebo nošení čoček dodají oční kapky Hyal-Drop pocit komfortu. Protože neobsahují konzervanty, můžete je používat každý den podle potřeby. Stačí kapka do spojivkového vaku a hned se vám uleví. Pumpičkový mechanismus zajistí pohodlnou a přesnou manipulaci. Díky očním kapkám Hyal-Drop multi budou vaše oči dostatečně vl...

Bausch & Lomb Hyal-Drop Multi 10 ml

Hyal-Drop multi poskytuje přirozenou a účinnou úlevu pro ty, které trápí suché a podrážděné oči v důsledku dlouhodobého sledování televize, práce na počítači, pobytem ve vytápěných a klimatizovaných místnostech, nošení kontaktních čoček. Hyal-Drop multi je díky přírodnímu původu kyseliny hyaluronové a absenci konzervačních látek natolik šetrný, že může být používán tak často, jak je potřeba. Díky patentovému uzávěru s opěrkou na palec se Hyal-Drop multi pohodlně dávkuje. Hyal-Drop multi je zdravotnický prostředek. Balení obsahuje 10 ml.