Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hyal drop multi

Nalezeno:    14 produktů

Hyal-Drop multi 10 ml

HYAL-DROP multi oční kapky je vhodné používat při potížích se zvlhčováním povrchu oka, projevujících se pocitem suchých očí, pálením nebo únavou očí.

Hyal-Drop multi oční kapky 10ml

Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení.Jelikož Hyal-Drop multi neobsahuje konzervanty, můžeme ho používat každý den a jak často chceme.

Hyal Drop multi 10ml + balzám na rty

Hyal Drop multi 10ml+balzám na rty Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.

Hyal-Drop multi 2,4mg/ml oční kapky 10ml

Hyal-Drop multi oční kapky 10ml 2.0 Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení.

Bausch & Lomb Hyal-Drop Multi 10 ml

Hyal-Drop multi poskytuje přirozenou a účinnou úlevu pro ty, které trápí suché a podrážděné oči v důsledku dlouhodobého sledování televize, práce na počítači, pobytem ve vytápěných a klimatizovaných místnostech, nošení kontaktních čoček. Hyal-Drop multi je díky přírodnímu původu kyseliny hyaluronové a absenci konzervačních látek natolik šetrný, že může být používán tak často, jak je potřeba. Hyal-Drop multi je zdravotnický prostředek. Díky patentovému uzávěru s opěrkou na palec se Hyal-Drop multi pohodlně dávkuje. Balení obsahuje 10 ml.

Hyal-Drop multi 10ml + balzám na rty

Hyal-Drop multi oční kapky jsou oční kapky určeny ke zvlhčování očí a k vlhčení kontaktních čoček. Přináší dlouhotrvající pocit úlevy a příjemně oči osvěžuje. Přípravek neobsahuje konzervanty a je vhodný i pro citlivé oči. Hyal-Drop multi je zdravotnický prostředek.

Oční kapky Hyal-Drop multi 10 ml

Hyal-Drop multi jsou zvlhčující oční kapky obsahující kyselinu hyaluronovou - vhodné při syndromu suchých očí nebo ke zvlhčení kontaktních čoček - patentovaný dávkovací systém a 10ml balení.

HYAL-DROP Multi 10 ml ZDARMA balzám na rty

Zlepšuje zvlhčení očního povrchu a slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení.

BAUSCH & LOMB Hyal-Drop Multi 10 ml.

HYAL-DROP jsou zvlhčující kapky, které díky patentovanému pumpičkovému mechanizmu lze po otevření používat až 12 týdnů. Obsahují kyselinu hyaluronovou, která je i součástí tkáně lidského těla,a má za úkol zajistit vázaní molekul vody.

Oční kapky Hyal-Drop Multi 10 ml

Velmi kvalitní oční kapky s vysokým obsahem lubrikační látky.

Oční kapky Hyal-Drop Multi 10 ml

Velmi kvalitní oční kapky s vysokým obsahem lubrikační látky.

-->