Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

I heart shiraz 0 75l

Nalezeno:    10 produktů

i heart Rosé 0.75l

Toto krásné rosé má starorůžovou barvu se střední viskozitou. Vůně má tóny lesního ovoce, především lesních jahod. V chuti je ovocné, lehčí s decentní kyselinkou a střední dochutí.

i heart Chardonnay 0.75l

Nádherně zelenkavé víno se zlatavými odlesky a střední viskozitou. Ve vůni je patrné exotické, tropické ovoce a převládají v ní tóny ananasu s lehkým podtónem broskví. Chuť je příjemně ovocná s drobnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí.

i heart Merlot 0.75l

Barva je granátová se světle fialovým okrajem a střední viskozitou. Ve vůni najdeme tóny třešní a borůvek. V chuti je příjemná tříslovina doplněná o střední ovocnou dochuť.

i heart Riesling 0.75l

Toto víno se vyznačuje zlatavou barvou se střední viskozitou. V chuti připomíná zralé sadové ovoce, zejména broskve a meruňky, s lehkým podtónem minerality. V chuti je pak ovocné, šťavnaté s hezky vyváženým poměrem cukru a kyselinky.

i heart Cabernet Sauvignon 0.75l

Toto víno se vyznačuje granátovou barvou se světlefialovým okrajem. Vůně je velmi ovocná připomínající černorybízový džem s příjemnou kořenitostí. Chuť je bohatá s vyzrálou tříslovinou doplněnou o zralé červené ovoce.

i heart Sauvignon Blanc 0.75l

Víno zelenkavé barvy se zlatými odstíny a střední viskozitou. Typická aromatika pro odrůdu Sauvignon Blanc připomínající čerstvě posekanou louku doplněnou o tóny angreštu a broskve. Víno je příjemně pikantní s typicky ovocnou chutí doplněnou svěží kyselinkou.

i heart Pinot Grigio 0.75l

Víno má krásnou zelenkavou barvu se zlatavými odlesky. Ve vůni připomíná letní jablka a zralé brokve. V chuti je pak velmi svěží, středně plné, připomínající sadové ovoce v závěru pak cítíme příjemnou a svěží chuť citrusů.

i heart Prosecco Frizzante 0.75l

Toto Prosecco frizzante má elegantní a hravý projev. Barva je světle slámově žlutá s jemným perlením, ve vůni je jemně kořenité s náznaky banánů a broskví, v chuti je příjemně osvěžující s chutí zelených jablek.

Shiraz 2020 - The Elements, 0,75l

Toto víno je vyrobeno ze 100% Shirazu. Prvky jsou pojmenovány podle tří nejdůležitějších faktorů pro výrobu tohoto vína: půdy, klimatu a lidí. Vinařské oblasti Kapska jsou ovlivněny jedním ze dvou mocných oceánů, které se setkávají v tomto nejjižnějším cípu Afriky: Atlantským a Indickým oceánem. Kombinace blahodárných námořních vlivů, jako je pravidelná pobřežní mlha a chladivý mořský vánek s mírným středomořským klimatem. Degustační poznámky Toto víno má sytě červenou barvu s tóny švestek, pepře a nádechem slaniny. Dokonce i aroma krabičky od doutníků v pozadí. Bohaté a plné víno s dobrou tříslovou strukturou.Párování jídla Toto víno se dobře hodí k vašemu BBQ, smíšenému grilu a m...

Degustační set JAR 6x 0,75L

Jihoafrická republika je vyhlášená pěstováním vinné révy. Na stovkách hektarů zrají ty nejlepší odrůdy, ze kterých se vyrábí červené, bílé i růžové víno. Vychutnejte si ta nejlepší v našem balíčku balíček obsahuje Shiraz Estate 2016 Massai Pinotage 2020 Chardonnay Estate 2018 Pinotage Estate 2018 White blend Sauvignon blanc + Chardonnay 2019 Sauvignon blanc Estate 2019 Rezerva. Vůně plná ,ovocná. Chuť vášnivá,kulatá. Doporučujeme k top výběr.