Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Iphone 4 bumper ruzovy

Nalezeno:    65 produktů

Ochranný kryt REFLEK 4-OK pro Apple Iphone 7, růžový

Elegantní pouzdro s ozdobnou zadní stranou, vyrobené z odolného TPU. Ultra tenké provedení se vzorem na zadní straně který odráží světlo dopadající na něj. Pouzdro chrání zařízení před znečištěním, poškrábáním a nárazy. Proč koupit 4-OK kryt? zadní kryt vyrobený přesně na míru Vašeho mobilního telefonu dostupné konektory, kamera a všechny tlačítka ochrání před všudypřítomnými škrábanci, popřípadě pády vyrobeny z TPU, tělo krytu je flexibilní Pro maximální ochranu telefonu je vhodné kryt doplnit fólií. Fólie najdete v naší nabídce: Ochranné fólie

Ochranný ozdobný kryt 4-OK pro Apple Iphone 6/6S, Růžový

Elegantní pouzdro s ozdobnou zadní stranou. Vyrobeno z odolného TPU. Ultra tenké provedení se vzorem. Pouzdro chrání zařízení před znečištěním, poškrábáním a nárazy. Proč koupit 4-OK kryt? zadní kryt vyrobený přesně na míru Vašeho mobilního telefonu iPhone 6/6S Dostupné konektory, kamera a všechny tlačítka Ochrání před všudypřítomnými škrábanci, popřípadě pády díky vzduchovým komorám na hranách vyrobeny z TPU materiálu. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné kryt doplnit fólií. Fólie najdete v naší nabídce: Ochranné fólie

Dámský nový růžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6. Barva: Růžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Dámský růžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Růžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Luxusní tenký fialový kryt Bumper - iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Fialová Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postanní kryt. Silikonové okraje krytu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 100 Kč-Ks.

Luxusní tenký žlutý kryt Bumper - iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: žlutá Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postanní kryt. Silikonové okraje krytu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 100 Kč-Ks.

Luxusní nový kryt Bumper pro Apple iPhone 4-4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 4-4S Design: Bumper Barva: Bílá Černá Modrá Červená Po vyzakoupení mi napište, jakou barvu požadujete. Děkuji. Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Kryt je uprostřed průhledný. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4-4S. Materiál: Silikon + plast. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 130 Kč-Ks....

Luxusní růžový plastový kryt Motýl na iPhone 4, 4

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple iPHONE 4. Určeno pro Apple iPhone 4 a 4S. Design: Motýlci Barva: Růžová Popis: 100% nový a kvalitní plastový desitnový kryt. Skvělý design, který ozdobí Váš mobil. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem tlačítkům. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout- nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů platíte vždy pouze jedno poštovné. Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Luxusní kryt Bumper na iPhone 4, 4S - 10 barev

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4G, 4S. Design: Bumper Barvy: Bílá Tmavě růžová Černá Zelená Červená Fialová Modrá Světle růžová Oranžová Žlutá Po zakoupení mi prosím napište, jakou barvu požadujete. Děkuji. Materiál: Silikon + ocel Popis: 100% nový a kvalitní silikonový kryt. Vysoce módní a luxusní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek a má výraznou barvu. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone...

Luxusní ultra tenký šedý kryt Bumper - iPhone 4,4s

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Šedo-černá Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postanní kryt. Silikonové okraje krytu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 100 Kč-Ks.

FORCELL Zrcadlový silikonový obal iPhone 4 / 4S růžový

Zrcadlový silikonový obal iPhone 4 / 4S růžový Ultratenký - pouze 0,3 mm tlustý silikonový kryt pro Váš iPhone 4. Kryt je vyroben z kvalitního silikonu a je protiskluzový. Jelikož kryt je hrubý jen 0,3 mm, zanechává vašemu smartphonu téměř původní tloušťku, ale přitom ho chrání před škrábanci. Zrcadlový efekt mu zároveň dodává luxusní vzhled. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte výhodnější poštovné.

FORCELL Zrcadlový silikonový obal iPhone 4 / 4S růžový

Zrcadlový silikonový obal iPhone 4 / 4S růžový Ultratenký - pouze 0,3 mm tlustý silikonový kryt pro Váš iPhone 4. Kryt je vyroben z kvalitního silikonu a je protiskluzový. Jelikož kryt je hrubý jen 0,3 mm, zanechává vašemu smartphonu téměř původní tloušťku, ale přitom ho chrání před škrábanci. Zrcadlový efekt mu zároveň dodává luxusní vzhled. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte výhodnější poštovné.

Růžový ultra tenký matný plastový kryt iPhone 4

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4. Design: Ultra tenký 0.3 MM Barva: Růžová Popis: 100% nový plastový ochranný kryt. Vysoce módní matný ultra tenký 0.3 MM design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 100 Kč-Ks....

Luxusní růžový dámský kryt pro Apple iPhone 4

POZOR Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4G, 4S. Design: Motýlci a květiny Barva: Tmavě růžová-stříbrná Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt. Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout- nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký, a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4G, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 100 Kč-Ks.

-->