Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Iphone 4 bumper ruzovy

Nalezeno:    67 produktů

Dámský nový růžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6. Barva: Růžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Dámský růžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Růžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Luxusní tenký fialový kryt Bumper - iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Fialová Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postanní kryt. Silikonové okraje krytu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 100 Kč-Ks.

Luxusní kryt Bumper na iPhone 4, 4S - 10 barev

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4G, 4S. Design: Bumper Barvy: Bílá Tmavě růžová Černá Zelená Červená Fialová Modrá Světle růžová Oranžová Žlutá Po zakoupení mi prosím napište, jakou barvu požadujete. Děkuji. Materiál: Silikon + ocel Popis: 100% nový a kvalitní silikonový kryt. Vysoce módní a luxusní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek a má výraznou barvu. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone...

Růžový ultra tenký matný plastový kryt iPhone 4

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4. Design: Ultra tenký 0.3 MM Barva: Růžová Popis: 100% nový plastový ochranný kryt. Vysoce módní matný ultra tenký 0.3 MM design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 100 Kč-Ks....

Luxusní růžový dámský kryt pro Apple iPhone 4

POZOR Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4G, 4S. Design: Motýlci a květiny Barva: Tmavě růžová-stříbrná Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt. Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem klávesnici tlačítko. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout- nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký, a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4G, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 100 Kč-Ks.

Luxusní dámský růžový plastový kryt na iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Tmavě růžová Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt. Odolný ochranný nátěr. Matný povrch, pohodlný dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem tlačítkům. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout- nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký, a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Dámský světle růžový plastový kryt pro iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Světle růžová Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt. Odolný ochranný nátěr. Matný povrch, pohodlný dotek. Výřez konstrukce umožňuje uživatel může přistupovat ke všem tlačítkům. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout- nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký, a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Luxusní nový maskáčový růžový kryt na iPhone 4,4S

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Apple iPhone 4, 4S. Barva: Růžová Popis: 100% nový a kvalitní kombinovaný plastovo-silikonový kryt. Silikonové okraje krytu, zadní stěna z průhledného plastu s designem maskáčového vzoru. Lesklý povrch, pohodlný dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 4, 4S. Materiál: Plast a silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

OEM Silikonový kryt SOFT pro iPhone 7 (4,7) - pískově růžový

Určeno pro: iPhone 7   Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každý obal přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu.     Obal na telefon vyrobený z pružného silikonu Přilne přesně k telefonu, absorbuje nárazovou sílu při pádu.  Poskytuje pohodlné používání telefonu a zároveň dokonale chrání před poškrábáním. velice příjemné na dotyk Má nezbytné výřezy pro konektory,...

OEM Silikonový kryt SOFT pro iPhone 8 (4,7) - pískově růžový

Určeno pro: iPhone 8   Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každý obal přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu.     Obal na telefon vyrobený z pružného silikonu Přilne přesně k telefonu, absorbuje nárazovou sílu při pádu.  Poskytuje pohodlné používání telefonu a zároveň dokonale chrání před poškrábáním. velice příjemné na dotyk Má nezbytné výřezy pro konektory,...

OEM Silikonový kryt SOFT pro iPhone 12 Mini (5,4) - pískově růžový

Určeno pro: iPhone 12 Mini (   Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každý obal přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu.     Obal na telefon vyrobený z pružného silikonu Přilne přesně k telefonu, absorbuje nárazovou sílu při pádu.  Poskytuje pohodlné používání telefonu a zároveň dokonale chrání před poškrábáním. velice příjemné na dotyk Má nezbytné výřezy pro konektory,...

Karl Lagerfeld Iconic Outline silikonový kryt iPhone 12 mini 5.4" růžový

Originální značkový kryt inspirovaný módním návrhářem Karlem Lagerfeldem ochrání záda a boky zařízení před nečistotami a poškrábáním. Je vyroben z kvalitního materiálu, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu je i skvělým módním doplňkem.

Guess Silicone Metal Triangle kryt iPhone 12 mini 5.4" světle růžový

Originální značkový kryt Guess ochrání mobilní telefon před nečistotami a poškrábáním. Je vyroben z kvalitních materiálů, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu je i skvělým módním doplňkem.