Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jagermeister 0 7l darkove baleni

Nalezeno:    71 produktů

Jagermeister 0,7l v dárkové kazetě se sklem

Jägermeister - bylinný likér se silnou, výraznou vůní, nebývale citlivě vyváženou hořkosladkou chutí a příslovečně příznivými účinky na trávicí soustavu. Vyrábí se podle tajné původní receptury macerací 56 druhů kořínků, bylin a dalších přírodních zdrojů (mj. citrusové kůry, anýzu, lékořice, šafránu, zázvoru a jalovcových bobulí) v neutrálním lihu po dobu šesti týdnů. Zraje nejméně 1 rok v dubových sudech.

Tatratea dárkové balení 52% 0,7l

Tatratea 52% 0,7l + 2x skleněný panák v dárkové krabičce. Unikátní čajovo-bylinný likér je tvořený vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodních extraktů z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité tatranské vody. Má sladkou chuť kandizovaného medu a přetrvávající příjemnou čajovou dochuť s vůní čerstvých malin a asámského čaje smíchaný s vůní lesních rostlin.

Pircher Williams, hruška, dárkové balení, 40%, 0,7l

Jemná pálenka Williams Pálenka vyrobená z jihotyrolské odrůdy hrušek Williams-Christ, se produkuje výhradně z čerstvých a zralých plodů. Firma Pircher, kde se výrobek vyrábí a plní, je zárukou nejvyšší kvality. Hrušková pálenka je vyrobena jen z čerstvých, plných hrušek odrůdy Williams. Opravdovým zážitkem je výřez hrušky ve skleničce s pálenkou Pircher Williams. Palírna garantuje tu nejvyšší kvalitu. Pálenka Williams od firmy Pircher je jedničkou na evropském trhu. ...

-->