Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jagermeister 0 7l darkove baleni

Nalezeno:    27 produktů

Pircher Zwetschgeler, dárkové balení, 0,7l

Pálenka ze švestek z destilerie Pircher Vás očaruje svou výraznou vůní a elegantní zaoblenou chutí.  Tato pálenka je ušlechtilým nápojem ze zralých švestek horských svahů slunného Jižního Tyrolska, které poznáte v každé skleničce, v každém doušku. Odmění Vás nejlepší a nejčistší hladkou chutí, v neposlední řadě překvapí svou jantarovou barvou, která vzniká díky konečnému uskladnění v dubových sudech.  Mistr palírny využil své dovednosti, aby rozmazloval vaše chuťové pohárky a nabízí vám tu nejvyšší a nejjemnější kvalitu, která bude apelovat na vaše smysly.

Pircher Williams, hruška, dárkové balení, 40%, 0,7l

Jihotyrolské Williams hrušky se svým aroma jsou základem pro elegantní pálenku z palírny Pircher. Její jméno zaručuje tu nejvyšší kvalitu. 100% destilát

Whisky Jack Daniels Gentleman Jack 0,7l 40% dárkové balení

Whisky Jack Daniels Gentleman Jack 0,7l 40% dárkové balení

Grappa, Riserva, 7y, Distilleria Nardini, 45%, 0,7l, dárkové balení

Tato měděná grappa zraje nejméně 7 let ve slavonských dubových sudech. Světle jantarová barva s teplými tóny . Chuť je velmi bohatá po tónech vanilky, višní, jeřabin s intenzivní vůní plnou pikantních a ovocných tónů. Na patře je vyrovnaná, bohatá. Třikrát destilovaná grappa od nejstarší italské palírny.

Grappa, Riserva, 15y, Distilleria Nardini, 45%, 0,7l, dárkové balení

Tmavě jantarová barva s velmi intenzivní chutí po vyzrálém ovoci, tabáku, vanilce a skořici. Bohatá vůně, která je velmi vytrvalá. V závěru je velmi komplexnní, kde vynikají tóny po 15letém zrání v dubovém sudu ze Slavonska. Prestižní produkt nejstarší italské palírny Nardini.