Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jak vycvicit drak

Nalezeno:    157 produktů

Jak vycvičit draka 3 - Drak a viking

Figurky vyrobené podle námětu filmu Jak vycvičit draka 3.

Jak vycvičit draka 3 - drak plyšový 40cm

Bezzubka a Bleskoběska se těší až Ti bude moci dělat společnost. Plyšové postavičky z pohádky Jak vycvičit draka 3 mají velikost 40 cm. Jsou vyrobeny z příjemného plyše. Tento dráček se stane nepostradatelným přítelem každého malého milovníka této skvělé pohádky.

Jak vycvičit draka Drak a Viking Fishlegs a Meatlug Evolved

Viking Fishlegs a drak Meatlug jsou figurky vyrobené podle námětu filmu Jak vycvičit draka. Drak má pohyblivá křídla s možností rozšíření. Obsah balení: drak, figurka křídla Kupte dětem figurky z filmu Jak vycvičit draka! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet figurek: 1 Délka draka: 22 cm Výška figurky: 8,5 cm

Dětská stavebnice Playmobil 9458, Rafana a Ťafan s Krkounem a Plivounem, Jak vycvičit drak Playmobil

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ . Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Balení obsahuje 39 dílů (z 45ks). Naříznutá plastová část u levého krku - vylomený kloub u jednoho z ocasů. Nemusí obsahovat český návod k obsluze.

Spin Master Jak vycvičit draka Drak a Viking Hiccup a Lightfury Evolved

Viking Hiccup a Lightfury Evolved jsou figurky vyrobené podle námětu filmu Jak vycvičit draka. Drak má pohyblivá křídla s možností rozšíření. Obsah balení: drak, figurka křídla Kupte dětem figurky z filmu Jak vycvičit draka! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet figurek: 1 Délka draka: 22 cm Výška figurky: 8,5 cm

Spin Master Draci 3 Drak a viking - Spin Master Jak vycvičit draka 3 Drak Bezzubka a viking

Detailně zpracované figurky draků a vikingů z filmu a seriálu Jak vycvičit draka. Vikingové mají speciální brnění a se speciální nasazovací výbavou můžete vašeho draka vyzbrojit na úroveň Titána.

Spin Master Drak Flákota a viking - Jak vycvičit draka

Co by byli draci bez vikingů? Teď jsou silným a skvěle sehraným týmem. S figurkami draka Flákoty (Meatlug) a vikinga Fishlegs si snadno zopakujete scény z oblíbených filmů Jak vycvičit draka. Figurky jsou detailně provedeny a vypadají přesně jako ve filmu. Drak Flákota má rozměry cca 13 x 17 x 10 cm a viking Fishlegs je vysoký 7,5 cm. Figurky jsou pohyblivé. Nasbírejte všechny figurky draků a vikingů a užijte si parádní atmosféru.

Spin Master Drak Bezzubka a viking - Jak vycvičit draka

Co by byli draci bez vikingů? Teď jsou silným a skvěle sehraným týmem. S figurkami černého draka Bezzubky (Toothless) a vikinga Škyťáka si snadno zopakujete scény z oblíbeného filmu Jak vycvičit draka 3. Figurky jsou detailně provedeny a vypadají přesně jako ve filmu. Škyťák má svou zbraň a pohyblivou hlavu a končetiny. Bezzubka dovede z pusy vystřelit projektil, stačí je jen zatáhnou za levou nohu. A to můžete opakovat donekonečna! Nasbírejte všechny figurky draků a vikingů a užijte si parádní atmosféru. Drak Bezzubka má rozměry cca 22 x 26 x 7,5 cm a viking Škyťák je vysoký 8 cm.

Spin Master Drak Tesák a viking - Jak vycvičit draka

Co by byli draci bez vikingů? Teď jsou silným a skvěle sehraným týmem. S figurkami červeného draka Tesáka (Hookfang) a vikinga Snotlouta si snadno zopakujete scény z oblíbených filmů Jak vycvičit draka. Figurky jsou detailně provedeny a vypadají přesně jako ve filmu. Tesák má rozměry cca 21 x 18 x 8 cm a viking Snotlout je vysoký 8,5 cm. Figurky jsou pohyblivé. Nasbírejte všechny figurky draků a vikingů a užijte si parádní atmosféru.

SPIN MASTER Jak vycvičit draka 3: Plyšový drak ve vajíčku (mix)

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, proto Vás tímto řádně informujeme, že v případě objednávky bude tento produkt zaslán v libovolné variantě. Plyšový drak, který se ukrývá v plastovém vajíčku je inspirovaný animovaným filmem Jak vycvičit draka 3 . Vyklube se ti Bezzzubka, Buřina, Tesák, Flákota, Hrk nebo Brk (Krkoun nebo Plivoun)? Velikost plyšového draka cca 7 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

Spin Master Drak Bezzubka s ornamenty a viking - Jak vycvičit draka

Co by byli draci bez vikingů? Teď jsou silným a skvěle sehraným týmem. S figurkami černého draka Bezzubky (Toothless) a vikinga Škyťáka si snadno zopakujete scény z oblíbeného filmu Jak vycvičit draka 3. Figurky jsou detailně provedeny a vypadají přesně jako ve filmu. Škyťák má svou zbraň a pohyblivou hlavu a končetiny. Bezzubka dovede z pusy vystřelit projektil, stačí je jen zatáhnou za levou nohu. A to můžete opakovat donekonečna! Nasbírejte všechny figurky draků a vikingů a užijte si parádní atmosféru. Drak Bezzubka má rozměry cca 22 x 26 x 7,5 cm a viking Škyťák je vysoký 8 cm.

Spin Master Mini Látkový drak Meatlug

Mini látková hračka draka Meatlug z pohádky " Jak vycvičit draka ". Drak je vysoký 9 cm, dlouhý 16 cm a je licenční hračkou společnsti Spin Master.

SPIN MASTER PLYŠ Drak 20cm Jak vycvičit draka 3 *PLYŠOVÉ HRAČKY*

Už nemusíte hledat. Dudlu pro vás našel produkt s názvem: SPIN MASTER PLYŠ Drak 20cm Jak vycvičit draka 3 *PLYŠOVÉ HRAČKY* za výhodnou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Exluzivní řada hraček obsahující postavičky a akční doplňky přímo ze světa draků. Sbírejte plyšáky Bezzubka, Cloudjumper, Monstrous, Nightmare a další! Tito plyšoví draci měří 20cm a mají vibrující ocásky, jako ve filmu. Bezzubka je perfektní společník pro všechna dračí dobrodružství. Oživte si filmové scény s Draky.

Plyšák Bezzubka - 33 cm

Malý plyšový drak Bezzubka 33 cm dlouhý. Plyšová postavička z oblíbeného animovaného filmu pro děti. Přitulte se a nechte se unést do říše fantazie a dobrodružství!

Jak vycvičit draky Dračí výheň

Snoplivcův drak Tesák líná. Žhavé šupiny, které z něj padají, způsobují po celém Blpu požáry. Když nešťastný Tesák z ostrova odletí a nevrací se, Škyťák s Bezzubkou a jejich kamarádi se za ním vydávají na záchrannou akci. Na Tesáka má však spadeno také Alvin Úhoř… Kdo se k Tesákovi dostane první – Škyťák s přáteli, nebo Alvin?