Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jednorazova plastenka

Nalezeno:    12 produktů

Jednorázová pláštěnka

Jednorázová pláštěnka, voděodolná, s kapucí, lehká, dobře skladná. Velikost: UNI Materiálové složení: 100% polyethylen

Canis Jednorázová pláštěnka

Jednorázová pláštěnka s kapucí z 100% polyetylenu. Je praktická, dobře skladná a lehká.

Jednorázová pláštěnka CXS ONETIME

Jednorázová pláštěnka, voděodolná, s kapucí, lehká, dobře skladná.

Q-Home Jednorázová pláštěnka poncho

Regulovaný název výrobku: Q-Home Jednorázová pláštěnka poncho Standardizovaná značka: Q-Home

Q-Home Jednorázová pláštěnka poncho

Regulovaný název výrobku: Q-Home Jednorázová pláštěnka poncho Standardizovaná značka: Q-Home

Salon Komplet Jednorázová pláštěnka kadeřnická 10ks Long Style

Jednorázová kadeřnická pláštěnka Long Style, 10 kusů v balení. Barva dle aktuální nabídky. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional - firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: "Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes." V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

Black pláštěnka jednorázová 30ks

Black pláštěnka jednorázová 30 kusů v balení. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional - firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: "Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes." V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

Jednorázová pláštěnka s kapucí na kolo Rex London Bicycle

Co by nemělo chybět žádnému milovníkovi jízdních kol? Samozřejmě, že jakékoliv vychytávky na bicykl. Tuto praktickou pláštěnku můžete mít kdykoli u sebe a nestane se vám, že by vám déšť zkazil vyjížďku. Ať už tento produkt kupujete sobě, či někomu blízkému jako dárek, uvidíte, že značka Rex London vás nezklame a udělá radost každému. - Výška: 98 cm - Váha: 40 g - Délka: 122 cm - Materiál: Plast - Péče: Otírejte vlhkým hadříkem

Jednorázová pláštěnka s kapucí na kolo Rex London Le Bicycle

Máme tu něco pro opravdové cyklisty tělem i duší. Je tu Kolekce Le Bicycle od značky Rex London je pro opravdové cyklisty tělem i duší. Sledujete každý závod a trávíte všechen svůj volný čas na tvrdém sedle v těch největších kopcích? Máme pro vás kousky, ze kterých vám zaplesá cyklistické ♥. Takže Bonami velí jasně: pořídit výbavu a vyrazit. - Váha: 44 g - Délka: 6 cm - Výška: 13 cm - Materiál: Plast - Péče: Otírejte vlhkým hadříkem

Dětská pláštěnka poncho jednorázová

Dětská jednorázová pláštěnka vaše dítě zachrání, když přijde nečekaný déšť. Díky úspornému plochému balení a zanedbatelné váze ji dítě můžete mít stále u sebe v batůžku. Pláštěnka je typu pončo, obléká se přes hlavu. Pláštěnka měří: zadní délka cca 60 cm, obvod hrudi 140 cm.

Dětská pláštěnka poncho jednorázová

Dětská jednorázová pláštěnka děti zachrání, když přijde nečekaný déšť. Díky úspornému plochému balení a zanedbatelné váze ji dítě můžete mít stále u sebe v batůžku. Pláštěnka je dostatečně prostorná, vejde se pod ní i batoh na zádech. Obléká se přes hlavu, je typu pončo. Pláštěnka měří: zadní délka cca 68 cm.

Pláštěnka pro dospělé, jednorázová - mini balení

Pohotovostní pláštěnku můžete mít díky mini balíčku neustále u sebe. Její váha je zanedbatelná, váží pouhých 14 g. Využijete ji kdekoli, kde vás přepadne déšť. Pláštěnka je typu pelerína, obléká se přes hlavu. Pláštěnka měří: zadní délka cca 95 cm, délka rukávu (měřeno od kapuce po konec rukávu) 68 cm, obvod hrudi 150 cm.