Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jelzin vodka 37 5

Nalezeno:    126 produktů

Vodka Boris Jelzin 1l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Jemná prémiová čistá vodka. Doporučujeme podávat ledově studenou nebo do míchaných nápojů.

Vodka Boris Jelzin 0,7l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Jemná prémiová čistá vodka. Doporučujeme podávat ledově studenou nebo do míchaných nápojů.

Vodka 1l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Vodka Amundsen 1l 37,5%

Typ: vodka, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Výjimečná jemnost a křišťálová čistota jsou charakteristické pro Vodku Amundsen, kterou Stock Plzeň - Božkov na trh uvedl v roce 2000. Vodka nese jméno nejslavnějšího polárníka všech dob, který celý svůj život obětoval kráse, čistotě a průzračnosti krajin věčného ledu. Právě takovou atmosféru, snoubící ledový chlad s žárem v těle, přináší Vodka Amundsen.VODKA AMUNDSEN je vyráběna z nejjemnějšího trojnásobně destilovaného lihu a kvalitní měkké plzeňské vody zbavené všech nežádoucích minerálních látek a sebemenších nečistot. Nenapodobitelnou chuť dodávají Vodce Amundsen nejen prvotřídní suroviny, a...

Vodka Pražská 1l 37,5%

Typ: vodka, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Servírování: Pražskou Vodku oceníte samotnou, s ledem nebo v míchaných nápojích. °C, Další informace: Je jiná, je jedinečná. Pečlivě vybraná zrna té nejlepší české pšenice, dokonale čistá voda, tradiční výrobní proces. To vše je zárukou jemné vůně a lahodné chuti.Pražská vodka se nyní představuje v inovovaném designu, který ještě více zdůrazňuje její mimořádné kvality. Jemný osmihran čiré lahve spolu s decentní, ale dokonale propracovanou etiketou přímo vybízí k ochutnání průzračně čistého nápoje.

Vodka Sibiř 37,5% 15x500ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>VODKA SIBIŘ</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>melasový líh, cukr, regulátory kyselosti: E 262, E 500</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>500ml</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Palírna U Zeleného stromu a.s., Drážďanská 14/84, 400 07, Ústí nad Labem, Česká republika</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>37.5</p><p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

Božkov vodka 37,5% 500ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Vodka</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Melasový líh</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>500 ml</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, 32600 Plzeň-Božkov</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>37.5%</p><p><strong>Původ</strong><br>Česká republ...

Amundsen vodka 1l 37,5% (8594005011908)

Vodka obilná, země původu Norsko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Milujete vodku pro její čistou chuť? Máte v plánu si ji vychutnávat v pohodlí domova? Pokud ano, jistě vás nadchne vodka Amundsen. Když se jedná o druh, řadí se mezi obilné typy, které vynikají výjimečnou chutí. Vodka Amundsen vodka 1l 37,5% vznikla v zemi, kterou je Norsko. Tato lahev konkrétně skýtá objem 1 l. Ve složení má 37,5 % alkoholu. Základní parametry vodky Amundsen vodka 1l 37,5% Dejte si dobrou vodku v klidu a pohodlí domova Obilná vodka vás nadchne svou čistou chutí S její produkcí začala země, kterou je Norsko Vodka Amundsen je k dispozici v lahvi o objemu 1 l Obsah a...

Vodka Puschkin Clear 1l 37,5%

Výrobce: Berentzen, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Vodka je charakteristická svou jemností a čistotou získanou speciálním ledovým filtračním procesem. Po právu tak používá slogan „krystalicky čistá vodka se silou medvědí“.

Vodka 0,5l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,5 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Vodka Smirnoff Red 1l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Servírování: podávejte nejlépe dobře vychlazenou. °C, Další informace: Vodka SMIRNOFF je nejpopulárnější a nejprodávanější premium vodka světa. Značka byla založena okolo roku 1860 Pjotrem Arsenjevičem Smirnovem původně v Rusku a dnes patří mezi autentincké ruské dědictví. Třikrát destilovaná a desetkrát filtrovaná vodka ceněná pro svoji jemnost a čistotu je ideální pro přípravu míchaných drinků a koktejlů.