Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni rohovy set

Nalezeno:    71 produktů

Jídelní rohový SET CORNER dub sonoma/šedá

Čalouněná jídelní rohová lavice s úložným prostorem Součástí kuchyňského setu je: - rohová lavice s úložným prostorem (šxvxh):153,5 x 80 x 46 cm - taburet (šxvxh): 35 x 43,5 x 35 cm – 2 ks - rozkládací jídelní stůl (šxvxh): 89-118 x 76 x 59 cm Hloubka sedu je cca 36 cm. Barva: dub sonoma/šedá Materiál: - látka - LTD (lamino) Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

Casarredo Jídelní rohový SET CORNER dub sonoma/šedá

Čalouněná jídelní rohová lavice s úložným prostorem je vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Čalounění je v barvě šedé. Dodáváme v demontovaném stavu. Součástí kuchyňského setu je: rohová lavice s ÚP, v/š/h: 80 / 153,5 x 113,5 / 34,5 cm 2x taburet, v/š/h: 43,5 / 35 / 35 cm rozkládací jídelní stůl, v/š/h: 76 / 89-118 / 59 cm.

Rohový jídelní set Mini

Rohový jídelní set Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet Dodáváme v různých dekorech Vzorník dekorů najdete níže Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Lavice: 147x107cm Stůl: 100x60cm ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MINI Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.

Rohový jídelní set Dortmund

Jídelní set Dormund ve složení z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice a stůl z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm mají hrany opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Kostra židle je z bukového masivu. Lavice nemá úložné prostory. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Vybírejte z několika druhů čalounění a dezénu (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Lavice je pravolevá, při objednání nemusíte přemýšlet o variantě provedení. Stranu si jednoduše zvolíte až při samotné montáži, kterou si můžete u nás přiobjednat. Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Komponenty nabízené sestavy Dortmund: - rohová lavice Dortm...

Rohový jídelní set Sevilla

Jídelní set Sevilla ve složení z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm má hrany opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Vybírejte z několika druhů čalounění a dezénu (viz varianty produktu). Deska stolu je z lamina o síle 18 mm, nohy jsou z masivu. Kostra židle je z bukového masivu. Dodáváme v demontu. Lavice s úložnými prostory o hloubce 10 cm je pravolevá, při objednání nemusíte přemýšlet o variantě provedení. Stranu si jednoduše zvolíte až při samotné montáži, kterou si můžete u nás přiobjednat. Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Kom...

Rohový jídelní set Maxi II

Rohový jídelní set Maxi II Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet Dodáváme v různých dekorech Vzorník dekorů najdete níže Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Lavice: 160x125cm Stůl: 120x70cm ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI II Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.

Rohový jídelní set Tomáš, bílý

Rohový jídelní set Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet Dodáváme v provedení jako na fotografii Lze sestavit i zrcadlově, univerzální roh Lavice obsahuje 2x úložný prostor Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Viz. nákres na fotografii ROHOVÝ JÍDELNÍ SET Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set )navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.

Rohový jídelní set Tomáš, olše

Rohový jídelní set Tomáš, sonoma

Rohový jídelní set Mini I

Rohový jídelní set Mini I Sestava zahrnuje rohovou lavici + stůl + 2x taburet Dodáváme v různých dekorech Vzorník dekorů najdete níže Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Lavice: 147x107cm Stůl: 100x60cm

Rohový jídelní set Jovis : Lagano

Stylový jídelní set Dodáváme v různých dekorech Vzorník dekorů najdete níže Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Lavice: 165x125cm Stůl: 120x70cm ROHOVÝ JÍDELNÍ SET JOVIS Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.

Rohový jídelní set Jovis : Kaštan

Rohový jídelní set Jovis : Olše

Rohový jídelní set Jovis : Wenge

Rohový jídelní set Maxi : Olše

Stylový jídelní set Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet Dodáváme v různých dekorech Vzorník dekorů najdete níže Nábytek je dodáván v demontu Parametry: Stůl: 120x70cm Lavice: 160x125cm ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.