Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stoly 80x80 rozkladaci

Nalezeno:    218 produktů

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - VEGA, 80x80, lesklá bílá

Rozkládací jídelní stůl VEGA v moderním designu je univerzální, proto ho lze použít k jakémukoliv jinému nábytku. Při výrobě stolu jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska a konstrukce jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky odolné proti poškrabání a vlhkosti, nohy stolu jsou vyrobeny z MDF. Jídelní stůl VEGA se díky svým malým rozměrům hodí do menších prostor, kde není moc místa. V případě potřeby ho však lze rozložit až na 230 cm.

Jan Kurtz designové zahradní rozkládací jidelní stoly City

Designový zahradní stůl City od výrobce Jan Kurtz. oboustranně skládací stůl / balkonový stůl

Stima Jídelní stůl Peru rozkládací 80x80/120 cm

Provedení: Tento typ dřevěného jídelního stolu PERU s ozdobnými patkami nabízíme v rozkládacím provedení. Stolový plát je lamino o síle 25 mm. Hrana stolové desky je ABS 2 mm. Stolové nohy jsou z lamina 10x10 cm. Tento typ jídelního stolu z kolekce PERU nabízíme i v pevném provedení a ve 2 variantách konferenčních stolků, s odkládací policí a bez odkládací police. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

Stima Jídelní stůl CASA MIA - rozkládací 80x80+40cm - dub sonoma

Moderní jídelní rozkládací stůl Casa mia je vyroben z laminové desky v tloušťce 25 mm v barvě dub sonoma. Hrana stolu je opatřena ABS. Nohy jsou vyrobeny z bukového masivu v rozměru 6,5x6,5 cm. Tento jídelní stůl je vhodný do domácností i do zátěžových prostor jako stůl restaurační. Rozměr: 80x80+40cm Tento stůl nabízíme také v nerozkládací variantě a v jiných rozměrech (viz související).  

Stima Jídelní stůl CASA MIA - rozkládací 80x80/+40 cm rozklad

Provedení: Moderní jídelní rozkládací stůl Casa mia je vyroben z laminové desky v tloušťce 25 mm. Hrana stolu je opatřena ABS. Nohy jsou vyrobeny z bukového masivu v rozměru 6,5x6,5 cm. Tento jídelní stůl je vhodný do domácností i do zátěžových prostor jako stůl restaurační. Tento stůl nabízíme také v nerozkládací variantě (viz související).

Stima Jídelní stůl CASA MIA VARIANT - rozkládací 80x80/+40 cm

Provedení: Moderní jídelní stůl Casa mia v rozkládací variantě je vyroben z laminové desky v tloušťce 25 mm. Hrana stolu je opatřena ABS. Nohy jsou vyrobeny z bukového masivu v rozměru 7x7 cm. Tento jídelní stůl je vhodný do domácností i do zátěžových prostor jako stůl restaurační. Upozorňujeme, že stůl je vyroben z několika materiálů. Barevné provedení u jednotlivých dílů se tudíž může lišit (deska a lub stolu z lamina, nohy masiv). 

Stima Jídelní stůl Rio - rozkládací 80x80 cm/+40 cm rozklad

Jídelní stůl RIO dodáváme v 7 dekorech lamina. Tloušťka laminované desky je 25 mm, hrana je opatřena ABS. Nohy jsou laminované a mají rozměr 10x10 cm. Tato varianta je rozkládací. V nabídce také varianta bez rozkladu (viz související zboží). Na zakázku lze stůl vyrobit i v jiných rozměrech. Dodáváno v demontu.

Jídelní rozkládací stůl BOY — 80x80 cm (rozklad 2x50 cm), více barev

Jídelní rozkládací stůl BOY je vytvořen z masivního dřeva ve více barvách. Jídelní rozkládací stůl BOY je s možností rozkládání na 130x80cm nebo 180x80cm. Nohy se posouvají spolu s rozkladem a neomezují prostor pro sedící. Kompaktní stůl tak jednoduše proměníte na sezení pro až 8 osob. Parametry produktu Šířka: 80 cm (130 cm, 180 cm)Hloubka: 80 cmVýška: 77 cm

Stima Jídelní stůl CASA MIA dub - rozkládací 80x80/+40 cm rozklad

Rozkládací jídelní stůl CASA Mia v provedení dub. Deska 25 mm, na stůl jsou použita lamina z nové řady Egger, na výběr máte ze 2 dekorů dub Hickory přírodní a dub Halifax přírodní.  Hrana stolu je opatřena ABS. Nohy jsou vyrobeny z dubového masivu v rozměru 6,5x6,5cm. Tento stůl nabízíme také v nerozkládací variantě (viz související zboží).