Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stul 200x100

Nalezeno:    181 produktů

Zahradní jídelní stůl 200x100 cm černá Dekorhome,Zahradní jídelní stůl 200x100 cm černá Dekorhome

Tento zahradní jídelní stůl je speciálně navržený pro vaši zahradu nebo terasu! Zahradní stůl je vyrobený z PE ratanu, a proto je odolný vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Ocelový rám a skleněná deska stolu je robustní a stabilní. Stůl má lehkou konstrukci a snadno se přesouvá. Poznámka: Doporučujeme stůl za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře sloužil co nejdéle. Barva:černáMateriál:polyratan / ocel / skloRozměry:šířka: 200 cm hloubka: 100 cm výška: 74 cmHmotnost:42,5 kg Dodáváno v demontu. ,Tento zahradní jídelní stůl je speciálně navržený pro vaši zahradu nebo terasu! Zahradní stůl je vyrobený z PE ratanu, a proto je odolný vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou živ...

NATURAL Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Program Buddha: indický palisandr ručně zpracovaný, masívní dřevo, stůl je vhodný na učení, hraní, stolování a jiné činnosti.

FABRICA Jídelní stůl 200x100 cm, mango

Nový svěží dizin se v sérií Factory spojuje s nostalgickými vzpomínkami na časy minulé. Černě zbarvená litina a přírodní mangové dřevo jsou zárukou stylového vzhledu. Stůl je vhodný na stolování, učení, hraní a jiné činnosti.

DAKOTA Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Nábytek série METRO LIFE Vás osloví díky svému osobitému šarmu, který získává díky mořenému a lakovanému dřevu z indického palisandru a jeho struktuře. Spolu s tímto nábytkem si vezmete k Vám domů i kousek urbanizované přírody.

PLAIN SHEESHAM Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

PURE SHEESHAM jedálenský stôl #422 200x100 olejovaný indický palisander, sivá

PLAIN SHEESHAM Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

PURE SHEESHAM jedálenský stôl #726 200x100 olejovaný indický palisander, sivá

Zahradní jídelní stůl 200x100 cm černá Dekorhome

Tento zahradní jídelní stůl je speciálně navržený pro vaši zahradu nebo terasu! Zahradní stůl je vyrobený z PE ratanu, a proto je odolný vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Ocelový rám a skleněná deska stolu je robustní a stabilní. Stůl má lehkou konstrukci a snadno se přesouvá. Poznámka: Doporučujeme stůl za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře sloužil co nejdéle. Barva:černáMateriál:polyratan / ocel / skloRozměry:šířka: 200 cm hloubka: 100 cm výška: 74 cmHmotnost:42,5 kg Dodáváno v demontu.

Bighome - FABRICA Jídelní stůl 200x100 cm, mango

Nový svěží dizin se v sérií FABRICA spojuje s nostalgickými vzpomínkami na časy minulé. Černě zbarvená litina a přírodní mangové dřevo jsou zárukou stylového vzhledu. Stůl je vhodný na stolování, učení, hraní a jiné činnosti.

Bighome - NATURAL Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Stylový masivní nábytek německé kvality. Jelikož jde o přírodní produkt, každý kus může být jedinečný, což může mít za následek i barevné odchylky. Nedokonalosti a nerovnosti jsou součástí přírodní struktury materiálu. Program NATURAL: indický palisandr ručně zpracovaný, masívní dřevo, stůl je vhodný na učení, hraní, stolování a jiné činnosti.