Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stul 200x100

Nalezeno:    155 produktů

NATURAL Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Program Buddha: indický palisandr ručně zpracovaný, masívní dřevo, stůl je vhodný na učení, hraní, stolování a jiné činnosti.

FABRICA Jídelní stůl 200x100 cm, mango

Nový svěží dizin se v sérií Factory spojuje s nostalgickými vzpomínkami na časy minulé. Černě zbarvená litina a přírodní mangové dřevo jsou zárukou stylového vzhledu. Stůl je vhodný na stolování, učení, hraní a jiné činnosti.

DAKOTA Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Nábytek série METRO LIFE Vás osloví díky svému osobitému šarmu, který získává díky mořenému a lakovanému dřevu z indického palisandru a jeho struktuře. Spolu s tímto nábytkem si vezmete k Vám domů i kousek urbanizované přírody.

MONTANA Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Nábytek série METRO POLIS Vás osloví díky svému osobitému šarmu, který získává díky mořenému a lakovanému dřevu z indického palisandru a jeho struktuře. Spolu s tímto nábytkem si vezmete k Vám domů i kousek urbanizované přírody.

PLAIN SHEESHAM Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

PURE SHEESHAM jedálenský stôl #422 200x100 olejovaný indický palisander, sivá

PLAIN SHEESHAM Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

PURE SHEESHAM jedálenský stôl #726 200x100 olejovaný indický palisander, sivá

Bighome - FABRICA Jídelní stůl 200x100 cm, mango

Nový svěží dizin se v sérií FABRICA spojuje s nostalgickými vzpomínkami na časy minulé. Černě zbarvená litina a přírodní mangové dřevo jsou zárukou stylového vzhledu. Stůl je vhodný na stolování, učení, hraní a jiné činnosti.

Bighome - NATURAL Jídelní stůl 200x100 cm, palisandr

Stylový masivní nábytek německé kvality. Jelikož jde o přírodní produkt, každý kus může být jedinečný, což může mít za následek i barevné odchylky. Nedokonalosti a nerovnosti jsou součástí přírodní struktury materiálu. Program NATURAL: indický palisandr ručně zpracovaný, masívní dřevo, stůl je vhodný na učení, hraní, stolování a jiné činnosti.

-->