Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stul a 4x zidle masiv

Nalezeno:    315 produktů

RALPH jídelní sestava | jídelní stůl + 4x židle, dub sonoma

Příjemně posnídat a nastartovat tak nový den, pohodlně poobědvat s rodinou nebo podávat večeři ve společnosti přátel. K tomu všemu potřebujete adekvátní posezení, které najdete v tomhle jídelním setu. Jídelní sestava má již od prvního pohledu bytelnou a stabilní kovovou konstrukci. Povrchy jsou vyrobeny z MDF laminované desky, která se vyznačuje mechanickými, technologickými i fyzikálními vlastnosti. Ty jsou srovnatelné s masivním materiálem, proto je sestava velmi odolná vůči poškození a opotřebení. Jídelní set je vhodný pro příznivce střídmého a klasického stylu. Svým rozměrem nezabere spoustu místa, proto bude ideální i do menších interiérů....

Germany Jídelní stůl masiv DUB

Jídelní stůl masiv dub Rozměry  stolu:  140 x 70cm, v - 74cm  (Rozměrově odpovídá běžnému standardu.) Jedná se o kvalitní německý výrobek. Jídelní stůl masiv dub je vyroben kompletně z masivního dřeva. Síla masivních desek je 2.5 cm a nohy mají rozměry 7 x 7cm. Robustní konstrukce jídelního dubového stolu zajišťuje stolu vynikající stabilitu.  Povrchové úpravy stolu jsou provedeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje stolu dlouhou životnost, zvýrazňuje kresbu dubového dřeva a vytváří příjemný design. Jedná se o nejlepší úpravu dřeva!  Jídelní stůl je barevně a provedením vyrobený tak, aby pasoval k výrobním programům Stefi a Lyon. Možné je ho ...

Jídelní stůl LORAS A 180x90 dub masiv/bílá

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v bílé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní stůl LORAS A 180x90 dub masiv/černá

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v černé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní stůl UMBERTO 180x90 dub masiv

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu ( 40 mm ) je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v černé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Jídelní stůl LORAS A 180x90 dub masiv/bílá

Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v bílé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Jídelní stůl LORAS A 180x90 dub masiv/černá

Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v černé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní sestava LOFT (4x židle, 1x stůl), cena za ks

Luxusní jídelní sestava LOFT složená ze stolu XAVIERO a čtyř židlí LEONARDO. Stůl je ve standardních rozměrech pro 4 - 6 lidí. Židle navíc lze dokoupit samostatně u nás na webu. Rozměr stolu: 150x90cm . Rozměr židle: 47x61x107cm . Hmotnost stolu: 75kg . Hmotnost židle: 15kg.

Jídelní set SYDNEY (4x židle, 1x stůl), cena za ks

Cenově výhodná jídelní sestava se stolem a 4 židlemi VILMA. Židle VILMA lze dokoupit zvlášť. Rozměr stolu: 160 x 90 x 75cm. Rozměr židle: 43 x 84 x 53 cm.

Jídelní sestava RING (4x židle,1x stůl), cena za ks

Elegantní jídelní sestava RING. Oblíbená moderní varianta bílé/černé a chromu. Moderní design za dostupnou cenu.

Casarredo Jídelní stůl UMBERTO 180x90 dub masiv

Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým jednoduchým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, nohy stolu jsou z kovu v černé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Kuchyňská jídelní sestava, stůl a 4 židle

Útulná kuchyňská jídelní pětidílná sestava pro vychutnání každého jídla sestávající ze stolu a 4 židlí s moderním a trendovým designem. Stejně tak boduje tato pětidílná jídelní sestava při každodenním použití - způsob zpracování povrchu činí tento nábytek obzvláště snadný na údržbu. zvláštnost: kompletní jídelní sestava se čtyřmi židlemi a 1 stolem 110 x 70 cm snadná údržba díky upravenému povrchu rám židle a stolu z lakovaného kovu rám - materiál a barva: rám šedé barvy deska stolu a sedací plocha v dekoru sonomského dubu nosnost (cca): židle max. 120 kg Jídelní sestava je dodávána poštovní službou v rozloženém stavu vč. návodu k montáži. Technické údaje: stůl: šířka: 110 c...

Jídelní stůl PURO dub masiv 80x80 cm

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu loft zaujme svým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, noha stolu je z kovu v černé barvě. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní stůl VECTOR dub masiv 180x90 cm

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu Loft zaujme svým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, noha stolu je z kovu v černé barvě.K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní stůl SAURON dub masiv 120x80 cm

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Jídelní stůl ve stylu Loft zaujme svým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva, noha stolu je z kovu v černé barvě. Tloušťka desky je 4 cm. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.