Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Johnnie walker blue label

Nalezeno:    87 produktů

Johnnie Walker Blue Label 0,7l

Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Množství produkovaných lahví je omezeno. Každá z těchto lahví má své originální číslo.

Johnnie Walker Blue Label Willow 1 l

Johnnie Walker Blue Label Cask Strength z Willow Collection.

Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l

Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whisky na světě. Míchá se z až šedesátileté obilné a sladové whisky. Je krásně vyzrálá, plná a hedvábná, uspokojí chutě i toho nejnáročnějšího znalce. Ve vůni je hodně výrazná, překvapí vás tóny dubu, ostrého koření, sušeného ovoce a pečiva. Bobulové ovoce, náznaky cedru, anýz a nádech citrusů. Vyvážená chuť se stopy karamelu, čokolády, trávy a silného úderu sladu. Květinový a dubový závěr s udržovanou kouřovostí, nádechem sušeného ovoce a koření.

Johnnie Walker Blue Label Vienna Design 0,7 l

Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Vienna Limited Edition.

Johnnie Walker Blue Label Ryder Cup 2014 0,7l

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label oslavující podporu Ryder Cupu v roce 2014. Vyrobeno 2352 očíslovaných lahví. Vůně s poznámkami cedru, dubu, ostrého koření, sušeného ovoce a pečiva, s náznaky anýzu a citrusů. Chuť je vyvážená a rozmanitá. Karamelová s tóny čokolády, kouře, trávy a sladu. Závěr je v květinových tónech s náznaky dubu, kouře, koření, sušeného ovoce a medu.

Johnnie Walker Blue Label San Francisco 0,75 l

Blue Label s motivy San Francisca. Limitovaná edice.

Johnnie Walker Blue Label Los Angeles Hollywood 0,75 l

Blue Label s motivy Los Angeles a Hollywoodu. Limitovaná edice.

Johnnie Walker Blue Label Year of The Dog 0,75 l

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label. Tato lahev byla vyrobena na oslavu čínského roku psa. Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky.. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Každá láhev je očíslovaná. Roky psa: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018.

Johnnie Walker Blue Label Year of The Pig 0,7 l

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label. Tato lahev byla vyrobena na oslavu čínského roku Zemského Vepře. Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky.. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Každá láhev je očíslovaná. Roky Vepře: 1923,1935,1947,1959,1971,1983,1995,2007,2019,2031,

Johnnie Walker Blue Label The Karmán Line Edition 0,75 l

The limited edition Johnnie Walke Blue Label inspirovaná tzv. Karmánovou hranicí - hranice mezi zemskou atmosférou a kosmickým prostorem. Ukazuje , jak dlouhá cesta se musí urazit při výrobě této whisky. Vůně je měkká, kouřová, se sladkostí a rozinkami. Chuť lískových oříšků, medu, okvětních lístků růží, sherry a pomeranče. Tóny kouře, santalového dřeva, tabáku a tmavé čokolády. Závěr je bohatý a dlouhý s náznaky kouře a pepře, končící dotekem koření.

Johnnie Walker Blue Label Designed by Tom Dixon 0,7 l

Limitovaná edice - design od Toma Dixona. Vůně s poznámkami dubu, ostrého koření, sušeného ovoce, pečiva, anýzu a cedru. Dotek koření a citrusů. Chuť je vyvážená s tóny karamelek a kouře. Nádech čokolády a sladu. Závěr s květinovými a dubovými tóny, kouřem, sušeným ovocem, kořením a medem.

Johnnie Walker Blue Label Ghost and Rare Port Ellen 0,7 l

Druhá edice Johnnie Walker's Ghost & Rare series,její hlavní součástí je single malt z destilérky Port Ellen na Islay.

Johnnie Walker Blue Zodiac Dog 1 l

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label. Tato lahev byla vyrobena na oslavu čínského roku Psa. 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018   Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky.. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce.

-->