Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Johnnie walker blue label

Nalezeno:    118 produktů

Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7 l (karton)

Johnnie Walker Blue Label - mistrovské dílo distilérky Johnnie Walker. Neuvěřitelně jemná skotská whisky zrající po dobu 60 let v dubových sudech. Následně jsou ty nejlepší sudy pečlivě vybírány - pouze jeden z 10 000 sudů je pro tuto whisky použit! Aroma je bohaté s tóny vanilky a medu. Chuť je intenzivní a vrstevnatá, můžeme v ní najít pražené lískové oříšky nebo karamel prolínající se s tóny hořké čokolády. Závěr je dlouhý, hřejivý a lehce kouřový. Lahev je balena v nádherné originální dárkové kazetě.

Johnnie Walker Blue Label Willow 55,8 % 1 l (kazeta)

Johnnie Walker Blue Label Cask Strength z Willow Collection.

Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% (kazeta)

Je míchána z až šedesát let starých whisky.Její unikátní vyzrálost, plné tělo a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Množství produkovaných lahví je omezeno. Každá láhev je číslována. ( má své originální číslo )

Johnnie Walker Blue Label Icons 2.0 0,7l 40% (kazeta)

Limitovaná edice brilantní míchané skotské whisky Blue Label od Johnnieho Walkera v barvách Icons 2.0. Johnnie Walker Blue Label je sametově hladká a zářivá skotská, vyrobená za použití vzácných ručně vybraných whisky ze všech čtyř koutů Skotska. Pouze 1 z 10 000 sudů z jedinečných zásob stárnoucí skotské, včetně některých z dlouho uzavřených „duchových“ lihovarů, se považuje za sudy s pozoruhodnou hloubkou charakteru potřebné k výrobě této výjimečně hladké whisky. Valící se vlny bohatého koření ustupují hlubokému návalu vanilkové sladkosti a medu. Karamel a lískové oříšky prochází hořkou čokoládou před luxusně dlouhým, kouřovým závěrem. Johnnie Walker Blue Label si nejlépe vychutnáte čistý...

Johnnie Walker Blue Label Ryder Cup 2014 40 % 0,7l (kazeta)

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label oslavující podporu Ryder Cupu v roce 2014. Vyrobeno 2352 očíslovaných lahví. Vůně s poznámkami cedru, dubu, ostrého koření, sušeného ovoce a pečiva, s náznaky anýzu a citrusů. Chuť je vyvážená a rozmanitá. Karamelová s tóny čokolády, kouře, trávy a sladu. Závěr je v květinových tónech s náznaky dubu, kouře, koření, sušeného ovoce a medu.

JOHNNIE WALKER BLUE LABEL 60 LÉTA 40% 0,7l (Luxusní balení)

Johnnie Walker Blue Label 60 Years Old Nejluxusnější míchaná whisky na světě. Obsahuje až šedesátileté sladové a obilné whisky. Unikátní vyzrálost, plná stavba i hedvábná a rašelinná chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Vyjadřuje autentický charakter prvních směsí 19. století. Množství lahví je omezeno a každá z nich má své osobní číslo. Whisky je balená v luxusní dárkové kazetě.

Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% (dárkové balení 2 skleničky)

Je míchána z až šedesát let starých whisky.Její unikátní vyzrálost, plné tělo a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Množství produkovaných lahví je omezeno. Každá láhev je číslována. ( má své originální číslo )

Johnnie Walker Blue Label ICON 2 limited edition design 40% 0,7l (holá láhev)

Johnnie Walker Blue Label je sametově hladká a zářivá skotská, vyrobená za použití vzácných ručně vybraných whisky ze všech čtyř koutů Skotska. Pouze 1 z 10 000 sudů z jedinečných zásob stárnoucí skotské, včetně některých z dlouho uzavřených „duchových“ lihovarů, se považuje za sudy s pozoruhodnou hloubkou charakteru potřebné k výrobě této výjimečně hladké whisky. Valící se vlny bohatého koření ustupují hlubokému návalu vanilkové sladkosti a medu. Karamel a lískové oříšky prochází hořkou čokoládou před luxusně dlouhým, kouřovým závěrem. Johnnie Walker Blue Label si nejlépe vychutnáte čistý se sklenkou chlazené vody na boku....

Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight 200th Anniversary 43,8% 0,7 l (kazeta)

Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight Exclusive Blend je hladká, jemná skotská vína vyrobená z některé z našich nejvzácnějších whisky z celé nezkrocené divočiny Skotska, včetně výjimečně vzácných whisky z „lihovarských" lihovarů. Každý z nich je ručně vybrán pouze z osmi legendárních lihovarů, které existovaly, když John Walker udělal první kroky na naší cestě před 200 lety. Vzácné whisky z těchto lihovarů jsou dnes inspirací pro naše výrobce whisky. Od chvíle, kdy John Walker poprvé otevřel naše dveře v roce 1820, jsme se nikdy nezastavili ve snaze o dokonalost. Tato vášeň vedla k výjimečné kvalitě a hloubce chuti, kterou nyní najdeme v pozoruhodném charakteru každé kapky whi...

Johnnie Walker Blue Zodiac Dog 40 % 1 l (kazeta)

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label. Tato lahev byla vyrobena na oslavu čínského roku Psa. 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018   Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky.. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce.

Johnnie Walker Blue Zodiac Rooster 40 % 1 l (kazeta)

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label, vydána na oslavu čínského roku Kohouta. Roky kohouta:   1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce.

Johnnie Walker Blue The Year of The Rooster 46 % 0,75 l (holá láhev)

Limitovaná edice Johnnie Walker Blue Label, vydána na oslavu čínského roku Kohouta. Roky kohouta: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za nejluxusnější míchanou whiskey na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce.