Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jutova podlozka na jogu

Nalezeno:    500 produktů

Černá podložka na JOGU

Okamžiky klidu, relaxace a příjemného protažení se prostřednictvím vznešeného umění jógy? Dopřejte si ho kdykoliv a kdekoliv. Podložka na jógu s potiskem cviků.

Podložka na jógu Klames

Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

DR Podložka na jógu MJ3485

Buďte fit! Venku nebo doma, s naší podložkou můžete cvičit kdykoliv máte chuť. Tato velmi kvalitní podložka je vyrobena z příjemného pěnového materiálu a je silná 5 mm.

Podložka na jógu s taškou

Dodržujete své novoroční předsevzetí a chodíte pravidelně do fitcentra? Nebo nedáte dopustit na svou ranní jógovou chvilku v pohodlí domova, než vyrazíte do ruchu okolního světa? Tato podložka Vám tyto chvilky zaručeně zpříjemní… Svou barvou zvedne náladu a poskytne neklouzavou oporu pro všechny krkolomné pozice, které jóga obnáší. A pokud jóga není Vaším šálkem kávy, nevadí, podložku můžete totiž využít na jakékoliv jiné cvičení, třeba posilování nebo strečink.

DOMYOS PODLOŽKA NA JÓGU 8 MM

Měkoučká podložka na nenáročnou jógu.

Podložka na jógu Asana, světle modrá

Asana podložka na jógu je vyrobena z NBR pěny bez obsahu PVC. Je vhodná pro pomalejší typy jógy. Asana podložka na jógu je vyrobena z NBR pěny (Rubber foam), bez obsahu PVC. Jedná se tedy o tzv. Eco mat - přírodní a ekologickou podložku, která je ideální pro pomalejší typy jógy. Není vhodná pro dynamické formy cvičení. Oboustranná podložka Asana patří mezi silnější podložky (5 mm). Její velmi měkký povrch zaručuje pohodlí během cvičení. Výhody podložky ekologická nízká hmotnost (1,1 kg) sn

adidas YOGA MAT - Podložka na jógu

Podložka na jógu adidas YOGA MAT poskytuje stabilní komfort a oporu při každé pozici. K podkladu je velmi přilnavá. Praktický popruh usnadňuje přenášení.

Podložka na jógu s ukázkami cviků

Podložka na jógu potištěna nejznámějšími pozicemi, plní i funkci protiskluzové podložky, je ideálně měkká a poskytuje dostatečnou stabilitu. Takže ji stačí jen roztáhnout na podlaze a můžete začít cvičit tělo a relaxovat mysl! Vlastnosti: Materiál: PVC Velikost: 173x61x0,3cm Barva: modrá, fialová, zelená, červená (zasíláme dle skladové dostupnosti nebo na dotaz)

Podložka na jógu s ukázkami pozic

Podložka na jógu potištěna nejznámějšími pozicemi, plní i funkci protiskluzové podložky, je ideálně měkká a poskytuje dostatečnou stabilitu. Takže ji stačí jen roztáhnout na podlaze a můžete začít cvičit tělo a relaxovat mysl! Vlastnosti: Materiál: PVC Velikost: 173x61x0,3cm Barva: modrá, fialová, zelená, červená ...